Brukarz Trondheim nr ref. 11490

Cała Norwegia  |   10-05-2019 08:38   |  Numer ogłoszenia: 84244
  • Stanowisko:Brukarz
Poszukiwani doświadczeni brukarze!!! Praca przy ukladaniu kamienia i kostki brukowej, prace ziemne.
Kontakt: agnieszka@co-op.com.pl lub justyna@co-op.com.pl
  • Miejsce pracy:
    Trondheim, Oslo,
  • Opis stanowiska:
    Ukladanie kamienia i kostki brukowej na parklingach, placach, podjazdach, zajezdniach ....
    Prace ziemne
  • Wymagania:
    - doświadczenie zawodowe
    - dobre referencje od poprzednich pracodawców
    - znajomość j. angielskiego lub norweskiego na poziomie komunikatywnym
    - wykształcenie zawodowe, mile widziane
    - doświadczenie w pracy za granicą, mile widziane
  • Oferujemy:
    - stabilne zatrudnienie
    - atrakcyjne wynagrodzenie od 200 NOK/h
    - zakwaterowanie koszt 4.000 - 5.500 NOK/mies. (lub gratis w zależności od projektu)
    - pomoc konsultanta w trakcie pracy i wyjazdu
    - narzędzia i ubrania
    - pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z uzyskaniem nr identyfikacyjnego
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Proszę o dołączenie klauzuli zgodnej z RODO