Ciesla konstrukcyjny Norwegia

Cała Norwegia  |   29-07-2022 16:18   |  Numer ogłoszenia: 101015
  • Stanowisko:Cieśla
  • Branża:Budownictwo

Cieśla konstrukcyjny - start w sierpniu

Eterni zatrudnia ponad 2000 pracowników w 3 firmach (Eterni Norge AS, Pedagogisk VikarSentral AS i Elektro Personell AS).
Większość naszych pracowników pracuje w branży budowlano-przemysłowej, produkcyjnej, szkolnej i przedszkolnej.

Zadania:
· Praca przy montażu konstrukcji szkieletowych, prace wewnątrz: montaż konstrukcji zewnętrznych, ścian.
Stawki od 230 do 250 NOK.

Kwalifikacje:

•Doświadczenie jako cieśla
•Umiejętność czytania rysunku

Cechy charakteru:
•Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji
•Umiejętność współpracy
•Zaangażowanie w pracę
•Elastyczność
•Odpowiednie podejście do zagadnień BHP

Oferujemy:
•Umowa o prace
•Konkurencyjne warunki zatrudnienia
•Rozwój umiejętności zawodowych
•Zakwaterowanie w odpowiednich warunkach
•Przejrzyste warunki pracy i odpowiednią obsługę ze strony biura
•Elastyczny czas pracy

Dziękujemy i zapraszamy!

Porozmawiajmy o ofertach pracy, jakie Eterni może Ci zaoferować w Norwegii. Czekamy na kontakt od Ciebie: IR@eterni.no
Możesz również sprawdzić naszą stronę internetową: https://eterni.no/work-in-norway/ oraz stronę FB

Zobacz więcej zdjęć