Cieśla konstrukcyjny do Kautokeino (Finmark, Norwegia)

Troms og Finnmark, Kautokeino  |   24-06-2021 12:44   |  Numer ogłoszenia: 98412
  • Stanowisko:Cieśla konstrukcyjny

 WORKSHOP poszukuje dla norweskiego klienta wykwalifikowanych oraz doświadczonych specjalistów w zawodzie:

Cieśla konstrukcyjny

Miejsce pracy: Norwegia – Kautokeino

  • Miejsce pracy:
    Kautokeino
  • Opis stanowiska:
    • montaż konstrukcji zewnętrznych ścian elewacyjnych, elewacje drewniane,
    • montaż konstrukcji wewnętrznych ścian działowych,
    • montaż folii izolacyjnej,
    • montaż ocieplenia z wełny mineralnej,
    • montaż paneli zewnętrznych,
    • konstrukcje k-g,
    • montaż sufitów podwieszanych,
    • montaż okien, drzwi oraz listew wykończeniowych etc.
  • Wymagania:
    • Dobra znajomość języka angielskiego, norweskiego lub szwedzkiego,
    • Doświadczenie z pracy w Norwegii (D-number),
    • Minimum 3 lata udokumentowanego stażu w zawodzie z ostatnich 5 lat,
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
    • Aktualne CV.
  • Oferujemy:
    • Stawka: 250-270NOK/h ,
    • Bezpłatne zakwaterowanie,
    • Dieta 100NOK/d,
    • Pracodawca organizuje przelot,
    • Konkurencyjne wynagrodzenie,
    • Zlecenia u poważnych i profesjonalnych klientów,
    • Opieka Konsultantów Personalnych,
    • Kładziemy nacisk na bezpieczeństwo na budowie (BHP),
    • Wszystkie ubezpieczenia wymagane przez prawo,
    • Kursy oraz szkolenia zawodowe i językowe.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Prosimy o kontakt pod adresem emilia.kowalczyk@workshop.pl lub anna.wolinska-warda@workshop.pl