cieśla konstrukcyjny / stolarz budowlany

Cała Norwegia  |   10-06-2021 12:12   |  Numer ogłoszenia: 84708
  • Stanowisko:ciesla konstrukcyjny

Dla naszego norweskiego klienta szukamy cieśli konstrukcyjnych/ stolarzy budowlanych

Miejsce pracy: różne lokalizacje

Wynagrodzenie: 230 NOK/H brutto

Ilość godzin pracy w tygodniu: 48

Ilość stanowisk pracy: 15

Zakwaterowanie: 4000-5000 NOK/ miesiąc (w zależności od lokalizacji)

Start pracy: Natychmiast!!!

Posiadamy również inne stanowiska w branży budowlanej. Zapraszamy do aplikowania i wysyłania CV:
biuro@jrc-company.com

  • Opis stanowiska:
    - montaż okien, drzwi oraz listw wykończeniowych
    - montaż sufitów podwieszanych,
    - montaż konstrukcji wewnętrznych ścian działowych zgodnie z rysunkiem technicznym,
    - montaż ocieplenia z wełny mineralnej,
    - obijanie zewnętrznej konstrukcji panelami,
    - obijanie wewnętrznej konstrukcji płytami kartonowo gipsowymi
  • Wymagania:
    - minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    - znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym
    - pozytywne referencje od ostatniego pracodawcy
    - gotowość do pracy od zaraz
  • Oferujemy:
    - legalne zatrudnienie na warunkach norweskich
    - umowa o pracę z norweskim pracodawcą
    - pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:do CV proszę dołączyć klauzule: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez (nazwa firmy) w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.