PŁYTKARZ GLAZURNIK / TRONDHEIM STAWKA 270 KR cert. 11490

Nordland (Norwegia)  |   17-12-2023 18:29   |  Numer ogłoszenia: 100345
  • Stanowisko:Płytkarz
  • Branża:Budownictwo

CERT. 11490

OFERUJEMY PRACĘ DLA DOŚWIADCZONYCH PŁYTKARZY/GLAZURNIKÓW

PRACA OD POCZATKU STYCZNIA 2024

MIEJSCE: NORD NORGE

STAWKA: 270 KR

MOŻLIWOŚĆ PRACY W NADGODZINACH

WYMAGANA KOMUNIKATYWNA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

AGNIESZKA: 571325410 agnieszka@co-op.com.pl

SYLWIA: 507083177 sylwia@co-op.com.pl

  • Miejsce pracy:
    TRONDHEIM, TROMSO, ALESUND, MOLDE
  • Opis stanowiska:
    KOMPLEKSOWE UKŁADANIE PŁYTEK W ŁAZIENKACH I OBIEKTACH UŻYTECZNOŚCI PYBLICZNEJ
  • Wymagania:
    DOSWIADCZENIE ZAWODOWE,
    ZNAJOMOŚĆ J.ANGIESLKIEGO,
    DOBRE REFERENCJE OD POPRZEDNICH PRACODAWCÓW,
    GOTOWOŚĆ DO SZYBKIEGO WYJAZDU

  • Oferujemy:
    STAWKA 270 KR/H
    MOŻLIWOŚĆ PRACY W NADGODZINACH,
    ZAGWARANTOWANE MIESZKANIE
    NARZEDZIA I UBRANIA
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klaJeżeli uzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Co oP recruitment and Training sp. Z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacjach