Cieśla konstrukcyjny - monter sufitów podwieszanych

Vest-Agder, Vennesla  |   6 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 90312
  • Stanowisko:Cieśla konstrukcyjny - monter sufitów podwieszanych
  • Branża:Budownictwo

VIPAS Sp. z o.o. (KRAZ 20789)

Norweska agencja pracy VIPAS Personal Partner AS posiadająca swoje oddziały w Kristiansand i Haugesund poszukuje do pracy w Norwegii w okolicach miast Kristiansand, Porsgrun, Tvedestrand, Stavanger i innych cieśli konstrukcyjnych - monterów sufitów podwieszanych.

OPIS STANOWISKA:

  • montaż płyt kartonowo-gipsowych na metalowych i drewnianych konstrukcjach
  • stawianie ścianek systemowych (szklanych)
  • montaż sufitów podwieszanych np. Armstrong i innych
  • konstrukcje budynków w szkielecie drewnianym
  • wykonywanie zewnętrznych konstrukcji drewnianych ścian elewacyjnych
  • wykonywanie wewnętrznych konstrukcji drewnianych ścianek działowych
  • inne ciesielskie prace
  • izolacja watą lub styropianem
  • listwowanie
  • prace wykończeniowe
  • prace przy kledningu (siding)

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na w/w stanowisku - warunek konieczny
  • dobra/komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego - warunek konieczny
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • gotowość do pracy "od zaraz"
  • mile widziany własny samochód

OFERTA:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę
  • stawka 205+ NOK/h brutto
  • długoterminowe projekty oraz ciągłość projektów
  • zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę (płatne 3500 NOK/miesiąc, jednoosobowy pokój w domu 4-pokojowym)
  • feriepenger
  • praca w rotacji (ale rónież możliwość pracy ciągłej bez rotacji)
  • zapewnione narzędzia i ubranie robocze

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres: poland@vipas.no lub kontakt telefoniczny: Kinga +48579207927 lub Sylwia +48739402932 .

Prosimy o zawarcie klauzuli na CV o treści: "I hereby consent to my personal data being processed by VIPAS Sp. z o. o. for the purpose of considering my application for the vacancy advertised under reference number 90312."

Zobacz więcej zdjęć

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+4X XXX XXX [Pokaż]

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80 – 386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 419