Cieśla konstrukcyjny / Tømrer

Oslo, okręg miasta  |   09-10-2020 08:56   |  Numer ogłoszenia: 93945
  • Stanowisko:Cieśla konstrukcyjny / Tømrer

Eterni Norge AS ze swymi oddzialami w Oslo, Bergen, Stavanger i Trondheim jest jedna z kluczowych firm na rynku norweskim zajmujaca sie zarzadzaniem zasobami ludzkimi.

Kazdego dnia Eterni dba o dobre i stabilne srodowisko pracy dla swoich 2000 pracownikow.

Posiadany certyfikat zaufanego pracodawcy stanowi potwierdzenie rzetelnego i profesjonalnego podejscia dbalosci o pracownikow i klientow.

Jestesmy takze dumnym sponsorem reprezentacji norweskich skoczkow narciarskich.

  • Miejsce pracy:
    Oslo
  • Opis stanowiska:
    Poszukujemy osob na stanowisko CIESLA KONSTRUKCYJNY z mozliwoscia szybkiego podjecia projektu.

    Zadania w pracy:
    - wewnetrzne oraz zewnetrzne prace stolarskie
    - prace przy montazu plyt kraton-gips
    - montaz sufitow pdwieszanych
    - budowa scian na prafilach stalowych oraz drewnianych
    - praca zwiazane z rehabilitacja oraz nowymi budynkami
    - montaz okien i drzwi
  • Wymagania:
    - udokumentowane 3 lata doswiadczenia jako ciesla konstrukcyjny/stolarz (minimum 1 rok doswiadczenia z rynku skandynawskiego)
    - umiejetnosc czytania rysunku technicznego
    - dyplom ukonczenia szkoly budowlanej zawodowej badz technicznej
    - wlasny samochod bedzie duzym atutem

    Znajomosc jezyka norweskiego lub angielskiego oraz posiadanie norweskiego numeru personalnego jest warunkiem koniecznym!
  • Oferujemy:
    - dlugotrwale projekty
    - mozliwosc stalego zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    - konkurencyjne wynagrodzenie
    - mozliwosc pracy rotacyjnej
    - dobre srodowisko pracy
    - opieke osobistego konsultanta
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Cechy osobiste:
    - Umiejetnosc pracy samodzielnej i zespolowej
    - Efektywnosc
    - Pozytywne nastawienie
    - Latwosc znajdowania rozwiazan

    Jesli to praca dla Ciebie, aplikuj juz dzis wysylajac swoje CV na: paulina.mul@eterni.no lub zadzwon na +47 90886897.

    Zapraszamy do wspolpracy z Eterni Norge!

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-393) przy ul. Krynickiej 1, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 2458