Cieśla konstrukcyjny / stolarz budowlany / monter płyt g-k / Kristiansand

Agder, Kristiansand Sør  |   06-05-2022 19:10   |  Numer ogłoszenia: 96683
Cieśla konstrukcyjny / stolarz budowlany / monter płyt g-k /  Kristiansand
  • Stanowisko:Cieśla konstrukcyjny / stolarz budowlany / tømrer / carpenter

W związku z realizacją przez naszych klientów wielu projektów budowlanych w południowej Norwegii (okolice Kristiansand) poszukujemy osób chętnych do długoterminowej pracy na stanowisku CIEŚLA KONSTRUKCYJNY / STOLARZ BUDOWLANY / MONTER PŁYT G-K / TØMRER / SNEKKER / CARPENTER

  • Miejsce pracy:
    Kristiansand i okolice
  • Opis stanowiska:
    - budowa ścian z płyt g-k na profilach stalowych oraz drewnianych,
    - wewnętrzne oraz zewnętrzne prace stolarskie,
    - budowa domów drewnianych, hytt,
    - montaż okien i drzwi,
    - inne prace wykończeniowe.
    - mile widziana umiejętność montażu sufitów systemowych m.in. Armstrong lub montażu wewnętrznych ścianek szklanych,
  • Wymagania:
    - doświadczenie na ww. stanowisku,
    - dobre referencje od poprzednich pracodawców,
    - znajomość języka angielskiego / norweskiego będzie dodatkowym atutem,
    - mile widziane posiadanie własnego samochodu.
  • Oferujemy:
    - legalne zatrudnienie na norweskich warunkach w norweskiej agencji pracy,
    - atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia i projektu,
    - wynagrodzenie co 2 tygodnie (przy czym tylko pierwsza wypłata wypłacana po 1-szym miesiącu pracy),
    - praca max. 48 h/tydzień,
    - zakwaterowanie płatne przez pracownika 4500 NOK/miesiąc (własny pokój),
    - feriepenger 12%,
    - zapewnione narzędzia i ubrania robocze,
    - projekty dopasowane do doświadczenia.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV (ZE ZDJĘCIEM!) na adres email: kinga@norgespersonal.no
    Szczegóły oferty pod numerem telefonu: +48 729 552 618 lub +48 739 402 932

Zobacz więcej zdjęć