Ciesla konstrukcyjny / carpenter / tømrer

Vestland  |   21-09-2017 08:58   |  Numer ogłoszenia: 78365
  • Stanowisko:Ciesla konstrukcyjny / carpenter / tømrer
Medio Utleieservice AS pilnie poszukuje zdolnych ciesli konstrukcyjnych:)
Medio Utleieservie AS leter etter flinke tømrere:)

Zainteresowane osoby prosimy o przeslanie CV na adres:  karolina@medio-as.no

Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy sie z wybranymi kandydatami.

Poznaj nas na www.medio-as.no
  • Miejsce pracy:
    Bergen i okolice
  • Opis stanowiska:
    • Montarz konstrukcji w technologii budownictwa szkieletowego
    • Praca przy ścianach zewnętrznych, fasadach
    • Budowa ścianek działowych, ścianek z płyt GK, boazeria, listwowanie
    • Montaż konstrukcji dachu i pokrycia dachowego
  • Wymagania:
    • Minimum 4 lata doswiadczenia w zawodzie ciesli konstrukcyjnego
    • Komunikatywny język angielski lub norweski (warunek konieczny)
    • Doświadczenie w pracy jako cieśla konstrukcyjny na terenie Skandynawii
    • Mile widziane wykształcenie kierunkowe
    • Wysoka kultura osobista
  • Oferujemy:
    • Umowa o prace na czas okreslony zgodna z norweskim Kodeksem Pracy.
    • Ubezpieczenie zdrowotne, od wypadków w pracy, emerytalne.
    • Wynagrodzenie zgodne z umowami zbiorowymi oraz Vikarbyrådirektivet.
    • Pomoc przy zakwaterowaniu.
    • Prace w dynamicznym, wielonarodowym zespole.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy sie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o uwzglednienie klauzuli o ochronie danych osobowych w przesylanych dokumentach:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).