Ciesla konstrukcyjny

Vestland  |   11-04-2019 12:06   |  Numer ogłoszenia: 88953
  • Stanowisko:ciesla konstrukcyjny

Opis stanowiska:

  • Konstrukcje budynków w szkielecie drewnianym
  • Wykonywanie zewnętrznych konstrukcji drewnianych ścian elewacyjnych
  • Wykonywanie wewnętrznych konstrukcji drewnianych ścianek działowych
  • Montaż okien i drzwi
  • Montaż płyt gipsowo-kartonowych
  • Izolacja watą lub styropianem
  • Listwowanie
  • Prace wykończeniowe
  • Prace przy kledningu (siding)

Wymagania:
  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe jako cieśla konstrukcyjny
  • Doświadczenie z zagranicy (najlepiej Skandynawii)
  • Znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole jak i samodzielnie
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • Zorganizowane brygady z wcześniejszym doświadczeniem mile widziane

Oferujemy:
  • Legalne zatrudnienie zgodne z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
  • Pełne ubezpieczenie zdrowotne, dodatkowe ubezpieczenie wypadkowe
  • Prace na długich projektach
  • Pomoc w zakwaterowaniu oraz organizacji formalności w urzędach norweskich
  • Opieka konsultanta
  • Mila atmosferę w pracy
  • Pracę w firmie, która traktuje Cię z szacunkiem
  • Praca w rotacji 6/2

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji TYLKO W JĘZYKU ANGIELSKIM.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Więcej informacji pod numerem +47 400 21 554
w godzinach od 8:00 - 16:00
  • Miejsce pracy:
    Sogn og Fjordane