Ciesla konstrukcyjny

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   12-02-2018 14:51   |  Numer ogłoszenia: 24017
  • Stanowisko:Pracownik budowlany
Firma Bygg,betong og stein AS szuka doswiadczonych ciesli konstrukcyjnych do montazu domow drewnianych z elementow. Dobre zarobki!Warunek-znajomosc norweskiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym,znajomosc rysunku technicznego-podstawowe narzedzia i ew. auto.Praca-aglomeracja Oslo/Østfold.
Mozliwosc zatrudnienia na stale,tez podwykonawcy i firmy z Polski.

Kontakt: Jaroslaw Dubielecki-kom. 47 255 488

E-mail : franz_alu@hotmail.com,prosze o wysylanie CV na maila
  • Miejsce pracy:
    Oslo/aglomeracja
  • Opis stanowiska:
  • Wymagania:
    Doswiadczenie w zawodzie-najchetniej z terenu Skandynawii,jezyk norweski,szwedzki lub angielski w stopniu komunikatywnym- mile widziany jest samochod.
  • Oferujemy:
    Dobre zarobki,wszystkie swiadczenia-mozliwosc zatrudnienia na stale-ew.pomoc w zalatwieniu baraku.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Swiadectwa pracy,referencje,mile widziany norweski numer personalny.