Cieśla konstrukcyjny

Cała Norwegia  |   07-06-2024 14:56   |  Numer ogłoszenia: 104251
  • Stanowisko:Cieśla
  • Branża:Budownictwo

Cieśla budowlany z min. rocznym doświadczeniem

Poszukujemy doświadczonych cieśli budowlanych dla naszych klientów z okolicy Stavanger.

Miejsce pracy: Stavanger i okolice

Czas pracy: 07:00 - 15:00

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Montaż konstrukcji drewnianych w tym szalunków, stropów i dachów

- Montaż konstrukcji okien i drzwi, płyt GK, izolacji, elewacji oraz inne prace wykończeniowe

- Obróbka drewna oraz prace konserwacyjne

- inne prace budowlane

WYMAGANIA:

- Doświadczenie w branży budowlanej jako blacharz cieśla, dekarz lub stolarz

- Umiejętność czytania i rysunków technicznych

- Znajomość obsługi narzędzi i urządzeń budowlanych

- Znajomość języka angielskiego i/lub norweskiego co najmniej w stopniu komunikatywnym

OFERUJEMY:

- Atrakcyjne wynagrodzenie, bazujące na doświadczeniu

- Umowa o prace na norweskich warunkach

- Pomoc w znalezieniu zakwaterowania oraz opiekę polskojęzycznego konsultanta

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: ir@eterni.no

Miejsce pracy: Norwegia