CIEŚLA KONSTRUKCYJNY/STOLARZ – SVALBARD - BARDZO ATRAKCYJNE WARUNKI!!!

Cała Norwegia  |   05-07-2019 11:07   |  Numer ogłoszenia: 88865
CIEŚLA KONSTRUKCYJNY/STOLARZ  – SVALBARD - BARDZO ATRAKCYJNE WARUNKI!!!
  • Stanowisko:CIEŚLA KONSTRUKCYJNY/STOLARZ numer ref.: 11490

Poszukiwani cieśle konstrukcyjni/stolarze z doświadczeniem w pracach zarówno w srodku jak i na zewnątrz.

Stawka 230 kr

Mieszkanie 2500 - max 3000 kr za mc

Klient pokrywa kosztu przelotu na kontrakt

Podatek 16 % po przepracowaniu miesiąca
Kontakt: agnieszka@co-op.com.pl ( 571325410),
sylwia@co-op.com.pl(507083177)

  • Miejsce pracy:
    SVALBARD
  • Opis stanowiska:
    - MONTAŻ DOMÓW Z GOTOWYCH ELEMENTÓW
    - PRACE WYKONCZENIOWE (ŚCIANKI DZIAŁOWE, SUFITY PODWIESZANE, MONTAŻ OKIEN - DRZWI - OKIEN)
    - MONTAZ ELEWACJI / KLEDNING
  • Wymagania:
    •DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE
    •WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE
    •DOBRE REFERENCJE OD POPRZEDNICH PRACODAWCÓW
    •GOTOWOŚĆ DO SZYBKIEGO WYJAZDU
    •ZNAJOMOŚĆ J.ANGIELSKIEGO LUB NORWESKIEGO
    - MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W PRACY Z KRAJÓW SKANDYNAWSKICH
  • Oferujemy:
    •ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE 230 KR
    •KLIENT POKRYWA KOSZTY DOJAZDU NA KONTRAKT
    •POŁOWA PODATKU PO PRZEPRACOWANIU 1 M/CA
    •ZAKWATEROWANIE W CENIE 2500 / MAX 3000 KR
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Prosimy o dołączenie klauzuli RODO do przesyłanego CV.