CIEŚLA KONSTRUKCYJNY/ STOLARZ. PRACA NA STAŁE!! ROTACJA 6/2

Cała Norwegia  |   12 godzin temu   |  Numer ogłoszenia: 83246
  • Stanowisko:CIEŚLA KONSTRUKCYJNY/ STOLARZ
  • Branża:Budownictwo
Co-oP Recruitment and Training  ;
Certyfikat 11490

CIEŚLA KONSTRUKCYJNY/ STOLARZ
OFERTA SKIEROWANA JEST DO OSÓB POSIADAJĄCYCH MINIMUM 3 LATA DOŚWIADCZENIA W PRACY JAKO CIEŚLA KONSTRUKCYJNY/STOLARZ
BUDOWA DOMKÓW LETNISKOWYCH Z GOTOWYCH ELEMENTÓW.

MIEJSCE PRACY: CAŁA NORWEGIA
ZAGWARANTOWANY SAMOCHÓD I GRATIS MIESZKANIE
ROTACJA !!!

CV PROSZE WYSYLAC NA ADRES:
571325410
507083177

  • Miejsce pracy:
    CAŁA NORWEGIA
  • Opis stanowiska:
    BUDOWA DOMKÓW DREWNIANYCH Z GOTOWYCH ELEMENTÓW
    MONTAŻ OKIEN I DRZWI
  • Wymagania:
    DOŚWIADCZENIE W PRACY JAKO CIESLA - STOLARZ
    DOBRE REFERENCJE OD POPRZEDNIEGO PRACODAWCY
    KOMUNIKATYWNA ZNAJOMOŚĆ J. ANGIELSKIEGO LUB NORWESKIEGO
    GOTOWOŚĆ DO SZYBKIEGO WYJAZDU
    DOBRY STAN ZDROWIA
  • Oferujemy:
    PRACĘ NA STAŁE, BEZPOŚREDNIO U NORWESKIEGO PRACODAWCY
    STAWKE OD 201 DO 216 KR
    GRATIS ZAKWATEROWANIE
    ZAGWARANTOWANY SAMOCHÓD
    50 H TYGODNIOWO
    ROTACJA 6/2
    ZAGWARANTOWANE NARZEDZIA I UBRANIA
    PRACA W CAŁEJ NORWEGII
    POMOC KONSULTANTA
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:PROSZĘ O DOŁĄCZENIE KLAUZULI ZGODNEJ Z RODO

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
57X XXX XXX [Pokaż]

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80 – 386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 3964