Cieśla konstrukcyjny/ stolarz

  |   10-03-2020 07:02   |  Numer ogłoszenia: 91902
  • Stanowisko:Cieśla konstrukcyjny/ stolarz
  • Branża:Budownictwo
Ciesla konstrukcyjny/ stolarz

Miejsce pracy: Hemsedal (region Buskerud)

Opis stanowiska :
- montaz konstrukcji scian zewnetrznych
- montaz konstrukcji wewnetrznej scian dzialowych
- montaz okien, drzwi
- montaz sufitow podwieszanych

Wymagania:
- udokumentowane minimum 3 lata doswiadczenia na stanowisku ciesla/stolarz
- umiejetnosc czytania rysunku technicznego
- znajomosc jezyka angielskiego lub norweskiego
- prawo jazdy oraz wlasny samochod

Oferujemy:
- praca na dlugi okres
- konkurencyjne wynagrodzenie
- mozliwosc rozwoju zawodowego
- pomoc naszych polskojezycznych konsultantow

Zapraszamy do kontaktu
Karolina Grycz
Numer telefonu: 48 19 91 54

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+4X XXX XXX [Pokaż]

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-393) przy ul. Krynickiej 1, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 634