CIEŚLA ZBROJARZ BETONIARZ

Cała Norwegia  |   19-03-2021 10:18   |  Numer ogłoszenia: 88865
  • Stanowisko:CIESLA ZBROJARZ BETONIARZ numer ref.: 11490
  • Branża:Budownictwo

Poszukiwani cieśle szalunkowi/zbrojarze

Budowa mieszkań, domów, oraz obiektów uzyteczności publicznej.

Stawka od 225kr w górę w zależności od kwalifikacji

Zagwarantowane mieszkanie
Kontakt: agnieszka@co-op.com.pl ( 571325410),
             sylwia@co-op.com.pl(507083177)

  • Miejsce pracy:
    MOLDE, TRONDHEIM, NORD NORGE, KRISTIANSUND
  • Opis stanowiska:
    - PRACE CIESIELSKIE, ZBROJARSKIE, ORAZ BETONIARSKIE
    PRACA PRZY BUDOWIE I WYKOŃCZENIACH APARTAMENTOWCÓW JAK I PRZY BUDOWIE BUDYNKÓW UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ.
  • Wymagania:
    POBYT W NORWEGII ( WARUNEK KONIECZNY)
    • DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE
    • MILE WIDZIANE WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE
    • DOBRE REFERENCJE OD POPRZEDNICH PRACODAWCÓW
    • ZNAJOMOŚĆ J.ANGIELSKIEGO LUB NORWESKIEGO
  • Oferujemy:
    • ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE OD 225 KR
    . POMOC KONSULTANTA
    • MIESZKANIE
    MOŻLIWOŚĆ PRACY W NADGODZINACH
    WYNAGRODZENIE WYPŁACANE CO DWA TYGODNIE
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Prosimy o dołączenie klauzuli RODO do przesyłanego CV.