Ciesla , Stolarz

Rogaland, Haugesund  |   23-03-2018 10:33   |  Numer ogłoszenia: 81929
  • Stanowisko:Cieśla
Poszukujemy wykwalifikowanych pracownikow do projektow w Haugesund!
  • Miejsce pracy:
    Haugesund
  • Opis stanowiska:
    • Prace stolarskie
    • Montaz elewacji
    • Ogolne prace budowlane
    • Wykonywanie prac wykonczeniowych w biurowcach, sufity podwieszane, scianki dzialowe-systemowe, glownie szklane scianki modulowe na profilach aluminiowych.
  • Wymagania:
    • minimum 3-4 lata doswiadczenia (najchetniej z Norwegii)
    • norweski numer personalny
    • komunikatywna znajomosc angielskiego/norweskiego
    • umiejetnosc pracy w zespole
    • umiejetnosc czytania rysunku technicznego
    • referencje
    • pozytywne nastawienie do pracy
    • mile widziany dostep do samochodu
  • Oferujemy:
    • Opieke konsultanta z Randstad w j. polskim.
    • Mila atmosfere w pracy
    • Prace w firmie, ktora traktuje Cie z szacunkiem
    • Nasi pracownicy czesto dostaja dlugie projekty, a nawet stale zatrudnienie!
    • Liczne rabaty z programu swiadczen Randstad, po wiecej informacji zapraszam na www.randstad.no, wraz z programem emerytalnym i ubezpieczeniowym.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Kontakt
    Katarzyna Musiatowicz
    e-mail : katarzyna.musiatowicz@randstad.no
    Tlf .nm_004740021583