CIESLA - BETONIARZ - ZBROJARZ - MURARZ

Oslo, okręg miasta  |   16-10-2019 13:17   |  Numer ogłoszenia: 92261
  • Stanowisko:Cieśla
FIRMA BENDLER BYGG AS POSZUKUJE CIESLI - BETONIARZY-ZBROJARZY - MURARZY NA PROJEKTY W OSLO I OKOLICACH. PRACA NA STALY KONTRAKT. STAWKA 230 NOK DLA PRACOWNIKOW Z DYPLOMEM ZAWODOWEJ SZKOLY BUDOWLANEJ W ZAWODZIE CIESLA - BETONIARZ-ZBROJARZ ORAZ MURARZ.
  • Miejsce pracy:
    OSLO
  • Opis stanowiska:
    BUDOWA NOWYCH DOMOW I RENOWACJA STARYCH

    - montaz szalunków, zbrojenia
    - wylewki betonowe, fundamenty itp.
    - budowa w różnych systemach, Leca, Jackon, Ytong,
    - montaz konstrukcji zewnetrznych scian elewacyjnych,
    - montaz konstrukcji wewnetrznych scian dzialowych zgodnie z rysunkiem technicznym,
    - montaz ocieplenia z welny mineralnej,
    - obijanie zewnetrznej konstrukcji panelami,
    - obijanie wewnetrznej konstrukcji plytami kartonowo-gipsowymi,
    - montaz sufitow podwieszanych,
    - montaz podlog
    - montaz okien, drzwi oraz listw wykonczeniowych.
    - montaz konstrukcji dachowych i pokryć
    - budowa łazienek
  • Wymagania:
    SWIADECTWO CZELADNICZE - CIESLA
    SWIADECTWO CZELADNICZE - BETONIARZ-ZBROJARZ
    SWIADECTWO CZELADNICZE - MURARZ

    DOSWIADCZENIE
    DOBRE REFERENCJE
  • Oferujemy:
    •Konkurencyjne wynagrodzenie
    •Pomoc polskojezycznych i norweskich konsultantow
    •Mozliwosc rozwoju zawodowego
    •Praca u poważnych klientów
    •Pomoc w uzyskaniu nr personalnego ID-nr na prace w Norwegii oraz karty podatkowej do rozliczania sie z urzędem skarbowym

Zobacz więcej zdjęć

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
92X XXX XXX [Pokaż]

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-393) przy ul. Krynickiej 1, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 1302