BYKLE VINDU poszukuje pracowników produkcyjnych

Agder, Bykle  |   30-04-2021 10:13   |  Numer ogłoszenia: 97901
  • Stanowisko:PRACOWNIK PRODUKCYJNY
  • Branża:Praca warsztatowa

Bykle Vindu jest prężnie działającą firma na rynku norweskim, zajmującą się produkcja okien i drzwi. Firma działa od roku 1984 i zatrudnia około 50 osób. Nasze okna i drzwi można znaleźć na terenie całej Norwegii.

Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie:

www.byklevindu.no

lub na Facebooku czy Instagramie gdzie można podziwiać ostatnie nasze wykonane prace oraz jak wygląda fabryka i praca na niektórych stanowiskach:

Facebook.com/byklevindu

Instagram.com/byklevindu

  • Miejsce pracy:
    Bykle kommune / Agder
  • Opis stanowiska:
    W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na różne stanowiska produkcyjne.
  • Wymagania:
    Znajomość języków obcych nie jest wymagana, zapewniamy osobę kontaktową, jednak podstawowa znajomość języka norweskiego lub angielskiego mile widziana.
    Doświadczenie zawodowe jako malarz, stolarz, silikoniarz, szklarz, operator maszyn mile widziane, jednak, jeśli jesteś tzw. złotą rączka i chcesz podjąć nowe wyzwania zawodowe, przyuczamy do pracy na każdym stanowisko.
    Gotowość do pracy w systemie zmianowym (opcjonalnie)
  • Oferujemy:
    Umowę o pracę
    Atrakcyjne wynagrodzenie według norweskiego systemu plac
    Stabilne zatrudnienie u norweskiego pracodawcy
    Zakwaterowanie w pobliżu fabryki
    Stała opieka koordynatora -komunikacja w języku polskim
    Ubezpieczenie zdrowotne
    Pokrywamy koszty odzieży roboczej
    Pomoc w przygotowaniu wymaganych dokumentów
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:kontakt :post@byklevindu.no
    kontakt w języku polskim :+4740286167

Zobacz więcej zdjęć