BYGGVISJON ENTREPRENØR - STAWKA 235-280NOK/H + BONUSY

Oslo, okręg miasta  |   4 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 98318
  • Stanowisko:MALARZ, STOLARZ
  • Branża:Budownictwo
Szukamy do pracy osób na poszczególnych stanowiskach:
- szpachlarz/malarz
- cieśla/stolarz
Proponujemy stawki między 235-275nok/h, premie od zleceń oraz możliwość wypracowania wielu nadgodzin, czy system rotacyjny.

 Pomagamy w transporcie z Polski i wszystkich formalnościach. Chętnym jesteśmy w stanie zapewnić również zakwaterowanie.

Nasza firma zatrudnia w chwili obecnej 25 osob. Jesteśmy na rynku od kilku lat. Skupiamy się głównie na pracach związanych z budowlanką i tutaj mamy szeroki zakres prac:

Dział
Byggvisjon Entreprenør:
- remonty mieszkań oraz domów
- dobudowy oraz budowa nowych domów
- prace ciesielskie oraz zewnętrzne związane z wymianą dachu, elewacjami, tarasami itd
- kompleksowe remonty oraz budowy łazienek
- prace szpachlarskie i malarskie
- prace związane z okuciami blacharskimi dachów, rynien itd.
Jeżeli chodzi o prace ogrodowe, to jak wiemy jest to praca sezonowa od kwietnia do listopada, tutaj mamy drugi dział -

Byggvisjon Hage og Anlegg:
- prace ogrodowe
- prace kamieniarsko brukarskie
- tarasy itd
- drenaże

Zaletą naszej firmy jest szeroki zakres usług i co się z tym wiąże duże możliwości rozwoju oraz pewność pracy przez cały sezon od stycznia do grudnia.
Na chwilę obecną pracujemy na dużych oraz małych projektach. Współpracujemy z innymi firmami na projektach wielomiesięcznych oraz małych takich jak remonty mieszkań, domów itd.
Jako firma proponujemy dużą elastyczność dla pracownika. Dbamy o odpowiednie bezpieczeństwo w pracy, odpowiednia ubrania i dobrej jakości narzędzia. Zapewniamy wszelkie świadczenia zdrowotne, emerytalne oraz pomagamy w wielu kwestiach formalnych podczas pobytu w Norwegi. Mamy możliwość pomocy w zakwaterowaniu oraz innych sprawach.
Generalnie dbamy o pracowników i są oni dla nas ważni.  Zobacz sobie nasze strony internetowe oraz profil na facebooku, będziesz miał pogląd na to, jak to u nas wygląda w firmie i jakie mamy projekty.
www.byggvisjon-hage.no
www.byggvisjonoslo.no
Jeśli będziesz chciał pogadać przez telefon to po prostu zadzwoń.

Pozdrawiam
Slawek
Właściciel
95555086
  • Miejsce pracy:
    Oslo
  • Opis stanowiska:
    Malarz - minimum 3 letnie doświadczenie w zawodzie.
    (Wykonujemy pracę na małych prywatnych zleceniach oraz na dużych budowach w zależności od zapotrzebowania)

    Stolarz/pracownik ogólnobudowlany - zależy nam, aby pracownik miał minimum 3 letnie doświadczenie w zawodzie. F

    Brukarz - minimum 2 lata w zawodzie
  • Oferujemy:
    Stawka między 235-275nok

Zobacz więcej zdjęć

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
95X XXX XXX [Pokaż]

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 3215