Praca, zatrudnimy: byggearbeider ( snekker, maler ) stawki od 230 do 260

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   24-10-2023 20:01   |  Numer ogłoszenia: 101975
Praca, zatrudnimy: byggearbeider ( snekker, maler )  stawki od 230 do 260
  • Stanowisko:byggearbeider
  • Branża:Przemysł

Jesteśmy firma działającą na obszerze Oslo/Viken. To co nas wyróżnia od innych firm tej branży to dokładność, precyzja i niezawodność. Dzięki temu oraz solidnym i zaangażowanym pracownikom szybko zdobyliśmy stabilną pozycję na rynku.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osob na ww stanowiska.

Aktualnie możemy się pochwalić bardzo odpowiedzialnymi i samodzielnymi pracownikami i takiej też osoby szukamy do naszego zespołu.

Male jednoosobowe dzialalnosci tez mile widziane do stalej wspolpracy. Ogloszenie to kierujemy glownie do osob, ktore maja przekonanie, ze w swoim fachu sa "najlepsi" i wydajni, ale byc moze niezbyt doceniani.

kontakt:

Robert 966 57 219

robert@atvb.no

  • Miejsce pracy:
    Oslo - Viken
  • Opis stanowiska:
    - rozbudowa, przebudowa domów, garaże, stropy dachy i inne@
    - prace wykończeniowe montaż płyt GK szpachlowanie, malowanie itd.
    - pracae stolarskie budowlane praca samodzielna oraz w zespole

  • Wymagania:
    - dobra organizacja pracy, elastyczność
    - doswiadczenie zawodowe na rynku norweskim minimum 3 lata
    - Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji
    - zaangażowanie w prace, rzetelne, efektywne i dokładne wykonywanie powierzonych zadań
    - odpowiednie podejście do zagadnień BHP
    - Znajomosc jezyka norweskiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym - wymóg konieczny
    - prawo jazdy kat.B

- brak nałogów
 - wymóg konieczny
  • Oferujemy:
    - umowę na czas nieokreślony ( po upływie okresu próbnego )

- samochód firmowy ( dla samodzielnych pracownikow )

- szkolenia i kursy niezbędne do wykonywania zawodu

- stabilne zatrudnienie

    - przyjazną atmosferę pracy
    - Atrakcyjne wynagrodzenie: od 240-260 Nok/h po rozmowie kwalifikacyjnej oraz zweryfikowaniu przedstawionych umiejętności, doświadczenia zawodowego oraz poziomu znajomości języka.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta i chciałbyś z nami pracować prześlij proszę CV bezpośrednio na adres mailowy: robert@atvb.no
    lub zadzwoń porozmawiamy, odpowiem na twoje pytania
    +47 966 57 219 Robert ( właściciel )

    W przypadku wysłania Cv prosimy o dodanie dopisku:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Zobacz więcej zdjęć