Brygadzista/Foreman brygady cieśli/zbrojarzy

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   18-04-2018 09:14   |  Numer ogłoszenia: 82612
  • Stanowisko:brygadzista/foreman
Jesteśmy firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku norweskim. Realizujemy duże projekty budowlane w wielu lokalizacjach w kooperacji z największymi wykonawcami w Norwegii. Nasi pracownicy pracują dla Nas nawet kilkanaście lat stale podnosząc swoje kwalifikacje poprzez szkolenia.

W związku z realizacją wielu projektów budowlanych w Norwegii (prace zakontraktowane z 3-letnim wyprzedzeniem), poszukujemy osób chętnych do długoterminowej pracy na stanowisku:

BRYGADZISTA/FOREMAN - brygady cieśli/zbrojarzy
  • Miejsce pracy:
    Oslo
  • Opis stanowiska:
    - praca z zespołem cieśli/zbrojarzy lub stolarzy budowlanych
    - samodzielne koordynowanie projektów budowlanych - kontakty z klientami anglojęzycznymi
    - wsparcie merytoryczne i organizacyjne pracowników w codziennej pracy
    - praca na podstawie rysunku technicznego
  • Wymagania:
    - min. 5 letnie doświadczenie w zawodzie odpowiednio cieśli/zbrojarza lub stolarza budowlanego
    - dobra znajomość języka angielskiego - wymóg konieczny
    - bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i umiejętność pracy według dokumentacji technicznej
    - mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników
    - mile widziane doświadczenie w kontaktach z klientem anglojęzycznym, w zarządzaniu relacjami z klientem
  • Oferujemy:
    - atrakcyjne konkurencyjne wynagrodzenie
    - długoterminową współpracę
    - możliwość rozwoju, pracy w zespole profesjonalistów
    - legalne zatrudnienie na norweską umowę o pracę
    - pełne ubezpieczenie (możliwość doubezpieczenia członków rodziny)
    - rekrutacja na stałe
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV (wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych)

Zobacz więcej zdjęć