BRUKARZE oraz płytkarze Pilnie poszukiwani

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   21-05-2018 15:22   |  Numer ogłoszenia: 83325
  • Stanowisko:Brukarz
Poszukujemy brukarzy do pracy przy układaniu kostki brukowej, krawężników itp.
Dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi minikoparki

Ponadto poszukujemy doświadczonych płytkarzy do remontów łazienek na terenie Oslo i Akershus.

Mile widziane doświadczenie w Norwegii bądź Skandynawii.

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny pod numer:
tel. +47 966 93 590
tel. +47 414 42 242
  • Miejsce pracy:
    Oslo i okolice
  • Opis stanowiska:
    - Równanie terenu i nanoszenie spadków
    - Układanie kostki brukowej i obrzeży
  • Wymagania:
    - Minimum 3 lata doświadczenia w zawodzie.
    - Prawo jazdy kat. B

    - Nie wymagana, lecz mile widziana obsługa minikoparek
    - Mile widziana komunikatywna znajomość angielskiego lub norweskiego
  • Oferujemy:
    - Stały kontrakt o pracę
    - Atrakcyjne wynagrodzenie
    - Możliwość pracy w nadgodzinach
    - Elastyczny czas pracy