Blacharz samochodowy 240 NOK + bonus- Norwegia, Północ

Cała Norwegia  |   21-09-2021 12:39   |  Numer ogłoszenia: 94271
Blacharz samochodowy 240 NOK + bonus-  Norwegia, Północ
  • Stanowisko:Blacharz samochodowy
  • Branża:Praca warsztatowa
Blacharz samochodowy – Norwegia

Autoryzowane serwisy samochodowe w Norwegii zatrudnią wykwalifikowanych blacharzy samochodowych. Jeżeli masz doświadczenie w wykonywaniu napraw blacharskich i chcesz pracować w oparciu o najnowsze technologie, ta oferta pracy jest właśnie dla Ciebie. Work Supply zapewnia stałą pracę za granicą na norweskich warunkach.

Rekrutacja 02.10.2021 Warszawa
Obowiązki:
ocena uszkodzeń, usuwanie i naprawa poszczególnych elementów
demontaż - montaż wewnętrznych części
naprawa małych wgnieceń, dziur za pomocą wypełniacza wieloskładnikowego
montaż nowych / naprawianych elementów
przygotowanie do malowania - wypełnianie i szlifowanie powierzchni

Wymagania:
dyplom zawodowy lub tytuł czeladnika,
prawo jazdy kategorii B,
minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku

Naszym pracownikom oferujemy:
·  Umowę na czas nieokreślony,
·  pracę w autoryzowanym serwisie,
·  wynagrodzenie jak w ASO
·  dodatki oraz nadgodziny
·  uniform służbowy,
·  kurs języka norweskiego,
·  znalezienie jednoosobowego zakwaterowania- wyposażonego we wszystkie niezbędne sprzęty, pokrywamy depozyt, płatność czynszu za mieszkanie po pierwszej wypłacie,
·  pomoc w uzyskaniu pozwolenia na pracę,
·  odbiór z lotniska.

Cechy osobiste:
masz pozytywne nastawienie,
potrafisz pracować w grupie,
jesteś dokładny, dbasz o detale,
jesteś uporządkowany wydajny

Pytania?:
Znajdź nas na Whatsapp +48511477511

Zobacz więcej zdjęć

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+4X XXX XXX [Pokaż]

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 261