Blacharz pojazdów samochodowych

Oslo, okręg miasta  |   20-11-2018 15:25   |  Numer ogłoszenia: 86421
  • Stanowisko:Blacharz pojazdów samochodowych
  • Branża:Praca warsztatowa
FORNEBU BIL poszukuje do pracy blacharza samochodowego.
Jestesmy firmą zajmującą się kompleksową naprawą pojazdów samochodowych wszystkich marek do 7,5 t. Zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej www.fornebubil.no
  • Miejsce pracy:
    Fornebu
  • Opis stanowiska:
    Praca w trybie dziennym ( 8:00-16:00). Naprawa lekkich i średnich uszkodzen.
  • Wymagania:
    -Doświadczenie na stanowisku blacharza samochodowego (wymagane).
    -Wykształcenie zawodowe kierunkowe(wymagane).
    -Prawo jazdy kategorii B.
    -Znajomość jezyka norweskiego badz angielskiego
  • Oferujemy:
    -Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    -Pozwolenie na pracę,
    -Zezwolenie na pobyt, -Stabilne zatrudnienie w firmie
    - 21-roboczych dni urlopu w ciagu roku kalendarzowego
    -Mozliwosc pracy od zaraz