Blacharz budowlany w firmie Alfa&Blikk Bygg AS

Viken, Sandvika  |   6 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 56913
  • Stanowisko:Blacharz
Poszukujemy blacharzy budowlanych z minimum 3 letnim doświadczeniem
Wymagania:
- prawo jazdy kat B
- doświadczenie min. 3 lata
- referencje z poprzedniego miejsc pracy
- numer ID lub D
- mile widziana znajomość j. ang lub j. norweskiego na poziomie komunikatywnym

Miejsce pracy: Oslo, Sandvika i okolice

Opis stanowiska:
Praca na projektach domów jednorodzinnych w okolicach Oslo, Bærum, Sandvika w ekipie doświadczonych współpracowników.

Oferujemy:
Stabilna i konkretna oferta pracy w norweskiej firmie.
Kontrakt o prace na stałe z okresem probnym 1 miesiąc, bezpłatny dojazd do pracy, zakwaterowanie
Zainteresowanych prosimy o przezyłanie poczta elektroniczna:
CV, referencje, świadectwo ukończenia szkoły, inne dokumenty uprawniające do wykonywania zawodu
Kontakt: marek@takblikk.no
  • Miejsce pracy:
    Oslo, Sandvika i okolice
  • Opis stanowiska:
    Praca na projektach domów jednorodzinnych, kamienic i innych (+zlecenia jednorazowe) w okolicach Oslo, Bærum, Sandvika w ekipie doświadczonych współpracowników.
  • Wymagania:
    Blacharz budowlany z doświadczeniem pracy w Norwegii.
    Udokumentowanie wykształcenia.
    Wymagana znajomość j. norweskiego (lub angielskiego).
    Wymagane posiadanie prawa jazdy kat. B. Mile widziane posiadanie własnego samochodu.
    Mile widziane posiadanie własnego wyposażenia, narzędzi - w okresie próbnym
    Referencje, historia zatrudnienia.
    CV.
  • Oferujemy:
    Kontrakt na 3-miesięczny okres próbny z możliwością przedłużenia.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Na spotkanie proszę zabrać ze sobą:
    CV, referencje, świadectwo ukończenia szkoły, inne dokumenty uprawniające do wykonywania zawodu, dokument potwierdzający zameldowanie w Norwegii, kartę podatkową.