Blacharz

Oslo, okręg miasta, Liabru  |   12-03-2019 15:32   |  Numer ogłoszenia: 83084
Blacharz
  • Stanowisko:Blacharz
  • Branża:Budownictwo
Randstad ma mozliwosci dla Ciebie!
Jesli jestes wykfalifikowanym blacharzem zapraszamy do kontaktu z nami!

Poszukujemy blacharzy dla klienta na duzy i dlugi projekt!

System rotacyjny 6/2

System godzin pracy:
48 godzin poniedzialek - czwartek kl. 07:00-18:00
Piatek 07:00-16:30

Start Projektu tydzien 13. 25.03.19
 Rejestracja:
  • Miejsce pracy:
    Oslo, Akershus
  • Opis stanowiska:
    Kompleksowe prace blacharskie
    Obrobka, montaz elementow blacharskich
    Obsluga maszyn i urzadzen
  • Wymagania:
    Doswiadczenie jako blacharz minimalnie 2 lata
    Samodzielnosc i umiejetnosc pracy w grupie
    Umietjenosc i wykonywanie pracy wedlug rysunku technicznego
  • Oferujemy:
    Mila atmosfere w pracy
    Praca w globalnej firmie
    Ochrona praw pracownika
    Atrakcyjne zarobki
    Stala umowe o prace
    Ubezpieczenie zdrowotne
    Pomagamy w przetwarzaniu dokumentow czeladniczych na skandynawskie
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Oferujemy wymagajace kursy:
    VARMEARBEIDER
    PRACA NA WYSOKOSCIACH