MECHANIK SAMOCHODOWY

Nordland (Norwegia)  |   05-02-2020 15:27   |  Numer ogłoszenia: 83936
  • Stanowisko:MECHANIK
  • Branża:Praca warsztatowa

Jobzone jest norweska agencja pracy. Po rozpoczęciu działalności w 2002 r. Jobzone szybko się rozwinęła, a obecnie składa się z 35 biur w całej Norwegii - w tym rowniez Jobzone Hålogaland ze swoimi czteroma biurami.
Jobzone Hålogaland z biurami w Narviku, Harstad, Svolvær oraz Sortland poszukuje osob do pracy na stanowisku MECHANIK SAMOCHODOWY.

Praca w miejscowosciach:

NARVIK

SVOLVÆR

SORTLAND

HARSTAD

  • Miejsce pracy:
    Polnocna Norwegia
  • Opis stanowiska:
    Dokonywanie przeglądów, napraw i konserwacji samochodów osobowych lub ciezarowych.
  • Wymagania:
    Wymagania:
    - wykształcenie techniczne w kierunku mechanicznym
    - Świadectwo zawodowe jako mechanik
    - min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (samochody osobowe/ciezarowe)
    - zagadnienia z zakresu napraw mechanicznych – samochody, maszyny, urządzenia
    - znajomość obsługi i programowania
    - samodzielność, dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie, dokładność
    - umiejętność pracy zespołowej
    - Znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • Oferujemy:
    Oferujemy:
    - prace w duzej i stabilnej norweskiej firmie
    - mozliwosc stalego zatrudnienia bezposrednio u klienta po okresie probnym
    - umowe o prace oraz stabilne warunki zatrudnienia
    - opieke i pomoc konsultanta / pomoc w zakwaterowaniu oraz organizacji formalności w urzędach Norweskich
    - wynagrodzenie zgodne z obowiazujacymi norweskimi przepisami
    - pełne ubezpieczenie zdrowotne, dodatkowe ubezpieczenie wypadkowe
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku norweskim:
    sylwia.michaelsen@jobzone.no , tel + 47 913 81 560
    Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia.
    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami