AUTOMATYK

Nordland (Norwegia)  |   24-01-2019 12:45   |  Numer ogłoszenia: 83936
AUTOMATYK
  • Stanowisko:AUTOMATYK
Jobzone Hålogaland z biurami w Narviku, Harstad, Svolvær oraz Sortland poszukuje osob do pracy na stanowisku AUTOMATYK z j.norweskim.
Jobzone jest norweska agencja pracy. Po rozpoczęciu działalności w 2002 r. Jobzone szybko się rozwinęła, a obecnie składa się z 35 biur w całej Norwegii - w tym rowniez Jobzone Hålogaland ze swoimi czteroma biurami.
  • Miejsce pracy:
    Narvik/Kjøpsvik
  • Opis stanowiska:
    Opis zadań:
    1. zapewnienie niezawodności funkcjonowania instalacji automatyki, elektroniki i elektryki na istniejących liniach produkcyjnych, maszynach i urządzeniach
    2. wykonywanie napraw, remontów i modernizacji maszyn i urządzeń produkcyjnych
    3. przeprowadzanie napraw zlecanych w systemie zarządzania awariami
    4. analiza i usuwanie przyczyn i skutków powstałych problemów (elektryka, elektronika, automatyka, sterowanie, komunikacja)
    5. realizacja zleconych planów przeglądów i remontów
    6. wsparcie przy rozwiązywaniu trudnych i złożonych problemów automatyki, wykrytych w istniejących liniach produkcyjnych
  • Wymagania:
    Wymagania:
    - Świadectwo zawodowe jako automatyk
    - doświadczenie na podobnym stanowisku
    - znajomość podstawowych zagadnień automatyki, elektroniki, pneumatyki i hydrauliki siłowej
    - znajomość obsługi i programowania układów napędowych
    - samodzielność, dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie, dokładność
    - umiejętność pracy zespołowej
    - Znajomość języka norweskiego
  • Oferujemy:
    Oferujemy:
    - prace w duzej i stabilnej norweskiej firmie
    - mozliwosc stalego zatrudnienia bezposrednio u klienta po okresie probnym
    - umowe o prace oraz stabilne warunki zatrudnienia
    - opieke i pomoc konsultanta / pomoc w zakwaterowaniu oraz organizacji formalności w urzędach Norweskich
    - wynagrodzenie zgodne z obowiazujacymi norweskimi przepisami
    - pełne ubezpieczenie zdrowotne, dodatkowe ubezpieczenie wypadkowe
    - prace na długich projektach
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku norweskim:
    sylwia.glowczyk@jobzone.no , tel + 47 913 81 560
    Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia.
    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80 – 386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 1789