Annlegsgartner: Kamieniarz, Ogrodnik

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   05-05-2019 15:27   |  Numer ogłoszenia: 88586
  • Stanowisko:Annlegsgartner: Kamieniarz, Ogrodnik
  • Branża:Konstrukcja
Pracownik poszukiwany!
CV z listem motywacyjnym prosimy wysyłać na:
squrbanlandskap@gmail.com
sergiofq2@hotmail.com

Obowiązki w pracy:
Cięcie/kładzenie kamienia, mur oporowych, schodow itp. (Układanie kamienia, takiego jak mur, krawężnik, kostka brukowa itp.)
Obróbka terenów zielonych
Sadzenie
Wykopy powierzchniowe, doświadczenie w kamieniarstwie
Konstrukcja tarasów z drewna
Praca wymagająca!

Kwalifikacje:
Doświadczenie w pracy kamieniarza
Doświadczenie w pracy z w.w. obowiązkami
Dobre referencje z pracy na poprzednich projektach
Znajomość czytania planów i projektów
Niezależność w pracy
Język norweski i/lub angielski
Prawo jazdy
                                                                                         Cechy osobiste:
Wiedza ekspercka
Pracowitość

Oferujemy:
Przedłużone zlecenie o pracę z możliwością stałego zatrudnienia.
Dobre środowisko pracy,
Dobre zarobki
  • Miejsce pracy:
    Oslo

Zobacz więcej zdjęć