Kredyt konsumencki w Norwegii
Eff.rente 14,0%, 65 000kr. over 5 år,etablering 950kr., Totalt 89 093 kr.
Sprawdź
Podatki w Norwegii to nasza specjalność
Sprawdź
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
  • Ogłoszenia w Cała Norwegia » 
  • Usługi w Cała Norwegia » 
  • Transport, paczki, przeprowadzki w Cała Norwegia

TANIE PRZESYŁKI DO NORWEGII !

Cała Norwegia  |   29-04-2018 00:20   |  Numer ogłoszenia: 78481
TANIE PRZESYŁKI DO NORWEGII !
$$$ UWAGA - codziennie pierwsza osoba składająca zamówienia 30% rabatu $$$ Profesjonalne przesyłki do Norwegii i innych krajów skandynawskich.
!!!!!! NAJBLIŻSZY WYJAZD Z PL JUŻ 09.05.2018 r. !!!!!!!!!!
POSIADAMY UBEZPIECZENIE OC PRZEWOŹNIKA DROGOWEGO W RUCHU KRAJOWYM I MIĘDZYNARODOWYM
Świadczymy usługi transportowe na trasie Polska – Norwegia oraz Norwegia – Polska. Poza przesyłkami paczek istnieje możliwość przewozu osób po wcześniejszej rezerwacji.

Oferujemy również możliwość odbioru i przewozu paczek oraz osób na terenie NIEMIEC, DANII I SZWECJI. Dla stałych klientów KARTY RABATOWE! ( co 7 paczka gratis !!!!!!!!!!!!! )

Nasza firma i bezpieczny magazyn znajduje się na terenie woj. śląskiego niedaleko lotniska Katowice-Pyrzowice. Świadczymy również transport osób na i z lotniska.

UWAGA! Najbliższy termin wyjazdu POL-NOR z woj. Śląskiego 09.05.2018. Pwrót NOR-POL 11.05.2018.
*************TRASA:
Katowice ( DK1) - Częstochowa- Łódź - Toruń - Bydgoszcz- Szczecin - Świnoujście - Szwecja (E6)-Fredrikstad - Moss - Oslo ( również okolice )- Drammen- Larvik - Arendal - Kristiansand ( plus okolice )-Mandal -Sandnes-Stavanger. Powrót przez Danię i Niemcy do A4 Katowice 
Zakupy na zamówienie , współpracujemy z dwoma regionalnymi zakładami mięsnymi w tym ZRW "BARA" Mierzęcice k/ lotniska( super ceny hurtowe, pakowane próżniowo u producenta ) 
SPECJALNE RABATY NA USŁUGI DLA RODZIN NASZYCH KLIENTÓW W POLSCE W TYM OPIEKA PRAWNA I ZNIŻKI NA UBEZPIECZENIA KOMUNIKACYJNE *************
NOWOŚĆ!!! Mamy przyjemność poinformować naszych klientów, że nasza firma dzięki swojej rzetelności i jakości, jako jedyna podpisała umowę z wiodącą na rynku siecią salonów sprzedaży mebli ( umowy z ponad 250 producentami) gdzie uzyskaliśmy możliwość poza transportem negocjacji korzystnych rabatów wyłącznie dla naszych klientów, tak więc wystarczy,że wejdą Państwo do jakiegokolwiek salonu mebli  w Polsce   ( lub stronę internetową ), wybierzecie interesujący Was towar, podacie kod i cenę, a następnie my uzyskamy na te rzeczy rabat w zależności od asortymentu w granicach od 10 do 20 %. Podobną umowę również jako jedyni posiadamy z wiodącą na rynku hurtownią elektryczną ( LEMAR Electric  - mają umowy z 180 producentami wyrobów i akcesorii z branży elektrycznej). Ponadto świadczymu usługi ubezpieczeniowo - odszkodowawcze i notarialne na terenie Polski. 
Zapraszamy do współpracy, szczegóły pod nr tel: +48 576 692 299 lub +47 968 53 611 e-mail: kontakt@scanditrans.pl
W trosce o komfort oraz dobro naszych klientów, realizowane przez nas usługi traktujemy indywidualnie. Usługi realizujemy przez cały rok na terenie całej Norwegii. Istnieje możliwość przewozu przesyłek o niestandardowych rozmiarach oraz gabarytach.

Przesyłka - prezent
Jeżeli masz ochotę zrobić niespodziankę, możesz zamówić dla swoich najbliższych dostarczenie prezentu. Wystarczy, że w czasie składania zamówienia przez sklep internetowy podasz adres naszej firmy, wypełnisz formularz, a my dostarczymy przesyłkę jako prezent.

Zobacz więcej zdjęć


Podobne ogłoszenia z kategorii


Bliżej nas