Polsko-norweski

Kalendarz 2023

Kup teraz

Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
  • Ogłoszenia w Cała Norwegia » 
  • Usługi w Cała Norwegia » 
  • Transport, paczki, przeprowadzki w Cała Norwegia

Transport palet, paczek, przeprowadzki, przewóz osób i zwierząt

Cała Norwegia  |   21-11-2022 12:42   |  Numer ogłoszenia: 101711
Transport palet, paczek, przeprowadzki, przewóz osób i zwierząt
24 Listopada czyli w Najbliższy piątek wyjeżdżamy z Przemyśla przez południową Polskę (Przemyśl, Rzeszów, Kraków, Katowice, Wrocław, Zielona Góra, Gorzów Wlk. Szczecin, Świnoujście) do Szwecji promem a następnie do Norwegii. W Norwegii jedziemy przez Oslo Drammen, Larvik, Kristiansand, Sandnes, Stavanger - Powrót tą samą trasą między 27 Listopada (Poniedziałek) już w stronę Polski.
Oferujemy:
- przewóz osób busem 7-osobowym
- przewozy pojedynczych paczek
- prezenty świąteczne
- przeprowadzki dla osób prywatnych
- przeprowadzki firm i instytucji
- wykonujemy transport nietypowych oraz ciężkich ładunków.
- W naszej ofercie znajduje również poszerzenie naszej działalności o odbiór paczek standardowych do każdego zakątka Polski.
Posiadamy wolną przestrzeń ładunkową na, motocykle, okna, drzwi, stelaże jakieś duże i długie materiały lub towary przewożone na palecie).
Wycena można uzyskać po podaniu następujących informacji :
1. Adres odbioru i dostawy z uwzględnieniem informacji czy paczka lub ładunek nabyć odebrany z adresu i dostarczony pod adres (dor to dor ) czy klient wyjdzie po paczka w Stalinem miejsce przez kierowcę. Ta informacja jest istotna przy wycenie paczki lub ładunku.
2. Wymiary paczki podane w cm: wysokość - szerokość długość oraz waga, przy ładunkach przewożonych na paletach - wymiary palety oraz wysokość i waga ładunku na palecie
Towary będące nowe a które na życzenie klienta nie będą odprawione u celnika (co wiadomo wiąże się z dodatkowymi kosztami "opłata za odprawę agencji celnej oraz podatek"), nie pobieramy za nie odpowiedzialności w momencie kontroli celnej.
Przyjmujemy zamówienia na przewóz:
zamówień z Allegro
artykułów budowlanych
części samochodowych
mebli
motorów
Samochodów
Okien, drzwi
rożnego rodzaju paczek
palet
NIE PRZEWOZIMY:
-alkoholu
-surowego mięsa
-wszelkich wyrobów tytoniowych, w tym olejków nikotynowych.
materiałów wybuchowych, łatwopalnych
powszechnie zabronionych do przewozu za granicę NO
Zapraszamy do współpracy z nami firmy z Norwegii które potrzebują importować towar z Polski - wszelkie formalności, celne import/export bierzemy na siebie.
Z racji tego ze ostatnio doszło nielegalnych przemytów za pośrednictwem przewoźników, kierowca jest zabowiązany otworzyć każda paczkę i sprawdzić co się w niej znajduje.
Do paczki nie wolno włożyć: mięsa, produktów mięsno pochodnych, kiełbasy, leków, papierosów, tytoniu, alkoholu w każdej postaci, jeśli ktoś by się odważył włożyć do paczki narkotyki zapewniam ze znajdziemy je mając odpowiedni metody i wezwiemy policję.
Każda paczka ma być opisana: czyli jedna karteczka z danymi nadawcy, (imię i nazwisko, adres, numer telefonu) i druga z tymi samymi danymi tyle że odbiorcy w Norwegii plus spis rzeczy.
Możliwość płacenia kartą lub przelewem
Posiadamy ubezpieczenie oraz licencję.
Zapraszam do kontaktu b czasu coraz mniej +4748630400 lub +48 883 433 421 email: ali.transs2018@gmail.com
 

Zobacz więcej zdjęć


Podobne ogłoszenia z kategorii


Facebook Messenger YouTube Instagram