Kredyt konsumencki w Norwegii
Eff.rente 14,15%, 100 000kr. over 5 år, kost 37 120kr., Totalt 137 120kr.
Sprawdź
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Polska szkoła podstawowa ON-LINE – alternatywa dla szkół sobotnich

Cała Norwegia  |   19-07-2019 14:39   |  Numer ogłoszenia: 90816
Polska szkoła podstawowa ON-LINE – alternatywa dla szkół sobotnich
Polska szkoła podstawowa ON-LINE – alternatywa dla szkół sobotnich

Wakacje to okres, w którym dzieci nie chcą myśleć o nadchodzącym roku szkolnym, jednak jako rodzice pamiętajmy, że w przypadku większości szkół, zapisu trzeba dokonywać odpowiednio wcześnie.  Jedną z nich jest Polonijka - polska szkoła podstawowa dla dzieci za granicą , w której trwa już druga (ostatnia) tura zapisów na rok szkolny 2019/2020. Warto się spieszyć, głównie ze względu na fakt, że liczba miejsc jest ograniczona, zainteresowanie duże, a zapisy trwają już od kilku miesięcy. Polonijka to kontynuacja działalności Polskich Szkół Internetowych Libratus, z którymi przez lata uczyło się tysiące polonijnych dzieci. 


Jak wygląda nauka w polskiej szkole dla dzieci za granicą?
Polonijka to polska szkoła on-line, w której nauka odbywa się w oparciu o interaktywne materiały szkoleniowe oraz lekcje on-line z polskimi nauczycielami. Oferta zawiera wszystkie kluczowe przedmioty przewidziane w polskiej podstawie programowej. Dzieci w zależności od danej klasy 
i wybranego pakietu uczą się m.in.:
języka polskiego,
matematyki,
geografii,
historii,
fizyki. 

W Polonijce regularnie organizowane są również dodatkowe webinaria plastyczne, w których mogą wziąć udział wszyscy uczniowie. 

Dla kogo przeznaczona jest polska szkoła podstawowa ON-LINE ?
W Polonijce mogą uczyć się dzieci w wieku od 5 do 15 lat. Podobnie jak w tradycyjnej polskiej szkole podstawowej, uczniowie przydzielani są do klas, ze względu wiek. Warto zaznaczyć, że polska szkoła podstawowa Polonijka oferuje również specjalne lekcje dla dzieci, które nie miały nigdy wcześniej styczności z językiem polskim. Kadra nauczycielska Polonijki to doświadczeni pedagodzy z Polski, którzy podczas lekcji on-line, starają się zapewnić jak najbardziej przystępne warunki do nauki.  

Czy polska szkoła Polonijka wystawia świadectwa?
Podobnie jak w tradycyjnej polskiej szkole podstawowej, w Polonijce również funkcjonuje system sprawdzania poziomu wiedzy uczniów, a po zakończeniu roku szkolnego uczniowie mogą przystąpić do egzaminu online, co oznacza, że nie ma konieczności przyjazdu do Polski na test stacjonarny. Po ukończeniu każdego etapu nauki, uczeń otrzymuje imienne świadectwo Polonijki, które potwierdza zasób wiedzy i umiejętności opanowane na konkretnym poziomie. Taki dokument może stanowić podstawę do przyjęcia dziecka do polskiej szkoły po powrocie do kraju.

Dlaczego warto uczyć się w polskiej szkole on-line?
Dzieci polonijne, które wyjechały za granicę wraz z rodzicami, czasami nie mają dostępu do edukacji w języku polskim. Nie we wszystkich miastach funkcjonują polskie szkoły sobotnie. Polonijka to platforma e-learningowa, do której można podłączyć się z dowolnego miejsca na świecie. Elastyczny grafik zajęć sprawia, że uczyć można się tutaj popołudniami lub w weekendy, co nie koliduje z innymi zajęciami, nawet w przypadku, gdy dziecko uczy się również w tradycyjnej placówce w danym kraju. To bardzo elastyczne rozwiązanie, które doceniają zarówno rodzice, jak i same dzieci – do nauki potrzeba tylko i wyłącznie komputera lub laptopa oraz dostępu do sieci internetowej. Szkoła on-line to również doskonała okazja do wspólnej nauki z rodzicami, co z pewnością będzie bardzo pożytecznym sposobem na spędzanie wolnego czasu. 

Zadbaj o edukację Twojego dziecka i skorzystaj z oferty polskiej szkoły podstawowej. Polonijka oferuje aż 4 pakiety dostosowane do wymagań uczniów i ich rodziców. Każdy użytkownik otrzymuje dostęp do materiałów szkoleniowych opracowanych na bazie polskiej podstawy programowej, dedykowany panel użytkownika wraz z elektronicznym dziennikiem, w którym dostępne są wszystkie oceny oraz grafik zajęć. Zachęcamy do jak najszybszej rejestracji, po której przez dwa dni można przetestować platformę zupełnie za darmo

Przypominamy, że aktualnie trwa druga (ostatnia) tura zapisów, a miejsc na rok szkolny 2019/2020 ubywa! 


Kontakt: 
ul. Szlak 20/8 
31-153 Kraków 
NIP: 7352864476
TELEFON: +48 123 502 890

Zobacz więcej zdjęć

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy

Napisz Wiadomość
Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80 – 386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 308

Bliżej nas