Kredyt konsumencki w Norwegii
Eff.rente 14,0%, 65 000kr. over 5 år,etablering 950kr., Totalt 89 093 kr.
Sprawdź
Refinansiering w Norwegii
Eff.rente 14,0%, 65 000kr. over 5 år,etablering 950kr., Totalt 89 093 kr.
Sprawdź
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
  • Ogłoszenia w Oslo » 
  • Usługi w Oslo » 
  • Lekarze, Zdrowie, Medycyna w Oslo

Masaż Shiatsu - starożytna mądrość - relaks i poprawa jakości życia tu i teraz.

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   05-05-2019 16:54   |  Numer ogłoszenia: 89403
Masaż Shiatsu - starożytna mądrość - relaks i poprawa jakości życia tu i teraz.
Zapraszam na relaksacyjny masaż po którym samopoczucie jest o głowę lepsze. Ale masaż shiatsu może również pomóc w różnych dolegliwościach:

* Sztywne i bolesne stawy, cięgna i mięśnie
* Ból głowy i migrena
* Bezsenność
* Problemy ginekologiczne
* Stres
* Ogólne zmęczenie
* Depresja
* Poczucie oderwania od życia i ciała

Shiatsu jest wygodne i zdrowe, nagradza zarówno odbiorcę, jak i dawcę, a także idealne na drodze samorozwoju.

Jedna sesja trwa nie dłużej niż 45 minut i jest poprzedzona rozmową oraz diagnozą według medycyny chińskiej.

Co to właściwie jest SHIATSU?
Shiatsu to japońska forma leczenia ciała opracowana na początku XX wieku. Powstało z różnych dziedzin medycyny orientalnej, w tym Anmy (forma masażu orientalnego), akupunktury i medycyny orientalnej. Shiatsu uzyskało oficjalny status w Japonii w 1955 r. I kontynuowało podróż na Zachód. Jest to holistyczne leczenie umysłu, ciała i duszy, które pomaga i wspiera człowieka w odzyskaniu równowagi na różnych poziomach, nie tylko fizycznym. Shiatsu to forma leczenia, która pozwala nam dawać i otrzymywać opiekę, ciepło i uzdrowienie poprzez nieinwazyjny dotyk. Ta terapia ciała jest korzystna, pobudzająca i regenerująca dla naszego zdrowia. Wspiera organizm i potencjał umysłu w poszukiwaniu naturalnej równowagi. I pozwala nam nawiązać kontakt z naszym własnym potencjałem leczniczym.

Słowo shiatsu pochodzi z palca SHI i ucisku ATSU. Ale w rzeczywistości Shiatsu może obejmować nacisk zarówno dłonią, łokciem, kolanem lub przedramieniem. Shiatsu zazwyczaj wykonuje się leżąc na wygodnej macie, futonie, na podłodze. Pacjent jest zazwyczaj ubrany, często w miękkie ubrania z naturalnego materiału. Shiatsu można wykonywać w wielu różnych pozycjach: leżąc na brzuchu, z tyłu, z boku i siedząc. Terapeuta wykorzystuje masę ciała do wywierania nacisku, trzyma punkty i obszary ciała, rozciąga mięśnie i obraca stawy. Wykorzystując potencjał ludzkiego dotyku, wchodzimy w kontakt z energią życiową ciała Ki. Używamy ścieżek energetycznych ciała, - meridianów i wpywamy na energię Ki, aby swobodnie poruszała się po ciele. To pomaga i wspiera ciało, umysł i duszę, aby znaleźć wewnętrzną równowagę.

Parę słów o mnie:
Od pięciu lat zajmuję się różnymi formami masażu, i wykonuję je codziennie. Znana mi jest hawajska metoda Lomi Lomi, Akupresura, której uczyłam się od słynnego kalifornijskiego mistrza Michaela Reed Gacha, masaż rozwojowy dla niemowląt według mistrza Petera Walkera, uzdrawianie praniczne ze szkoły Choa Kok Sui.
Wszystkie masaże i terapie jakie stosuję mają wspólną cechę - działają nie tylko na ciało ale na całość istoty człowieka, stąd nazwa holistyczne; są też nieinwazyjne, czyli niebolesne - jeśli czuje się ból to tylko na tyle, na ile jest on przyjemny. I stotą zabiegu jest stworzenie takiej przestrzeni dla osoby i każdej części jej ciała, aby mogła się poczuć bezpieczna, akceptowana i wolna, wtedy ciało wyzwala potencjał do samoleczenia. Shiatsu jako formę relaksu stosowałam od kiedy nauczyłam się jej podstaw od Stefana Poprawy w Polsce w 2008 roku. Teraz jetem w połowie trzyletniej Europejskiej Szkole Shiatsu Zen, którego uczy w Oslo mistrzyni Ane Grimstad i jest to wykształcenie na poziomie uniwersyteckim.

Na rewitalizujący zabieg zapraszam do mojego gabinetu w Oslo na ul. Storgata 39.

Telefon 96991087


Podobne ogłoszenia z kategorii


Bliżej nas