Zasiłki na dzieci w Norwegii
Sprawdź
Kredyt konsumencki w Norwegii
Eff.rente 14,0%, 65 000kr. over 5 år,etablering 950kr., Totalt 89 093 kr.
Sprawdź
Zasiłki dla bezrobotnych w Norwegii
Sprawdź
Refinansiering w Norwegii
Eff.rente 14,0%, 65 000kr. over 5 år,etablering 950kr., Totalt 89 093 kr.
Sprawdź
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
  • Ogłoszenia w Oslo » 
  • Usługi w Oslo » 
  • Lekarze, Zdrowie, Medycyna w Oslo

Psychoterapia w Oslo-indywidualna i grupowa

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   08-10-2018 19:09   |  Numer ogłoszenia: 68229
Psychoterapia w Oslo-indywidualna i grupowa
Pomagam osobom i ich rodzinom:

- z zaburzeniami emocjonalnymi, po kryzysach psychicznych (psychoza, depresja), w kryzysach w związku (związki toksyczne) i stratach (separacja, rozwód, żałoba)

- z psychicznymi problemami adaptacyjnymi w Norwegii

- uzależnionym od alkoholu, leków, hazardu itp. Dorosłym Dzieciom Alkoholików i współuzależnionym.

Prowadzę także terapię par i rodzin. 

Zapewniam dyskrecję i anonimowość, pracuję zgodnie z zasadami Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty - obowiązuje mnie tajemnica zawodowa.

Obowiązuje wcześniejsze zgłoszenie
e-mail: terapiaoslo@gmail.com   lub sms tel.: 48 617 103

                                          x x x

MOJE KOMPETENCJE ZAWODOWE:

Jestem psychologiem (ukończyłam Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, w 1994 r.) z dużym doświadczeniem zawodowym w terapii środowiskowej.  Pracowałam dwadzieścia lat w Klinice Psychiatrii Dorosłych i Klinice Uzależnień w Krakowie. Mam dwudziestoparoletnie doświadczenie psychoterapeutyczne i diagnostyczne.

Byłam też zastępcą kierownika Środowiskowego Domu Samopomocy dla osób po kryzysach psychicznych. Pracowalam również jako psycholog-orzecznik w Wojewódzkim Urzędzie d/s Orzekania o Niepełnosprawności w Krakowie.

Uczestniczyłam w wielu szkoleniach z zakresu terapii systemowej rodzin (odbylam 250 wizyt domowych), szkoleniu z zakresu hipnozy analitycznej, kursie psychoterapii-podejście psychodynamiczne, kursie neuropsychologii. psychodramie.

Brałam udzial w międzynarodowym szkoleniu Amerta Movement (techniki pracy z ciałem, taniec indonezyjski) organizowanym przez Healing Theatre w Kolonii, w Niemczech.

Przez 10 lat prowadziłam choreoterapię dla osób po kryzysach psychicznych.

Ukończyłam Program Rozwoju Osobistego i Studium Pomocy Psychologicznej w Warszawie i jestem w procesie certyfikacji z psychoterapii uzależnień i współuzależnienia w Warszawie.

W 2011 r. uzyskałam certyfikat specjalisty psychoterapii środowiskowej, wydany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Brałam udział w badaniach naukowych oraz pisałam artykuły naukowe na temat sieci społecznej osób chorujących na schizofrenię w ramach Krakowskiego Programu Badań nad Leczeniem i Rehabilitacją Schizofrenii, wydane w polskich i zagranicznych czasopismach naukowych (Psychiatria Polska , Psychoterapia, Archives of Journal Psychology).

Uczestniczyłam w licznych warsztatach i wystąpieniach naukowych na sympozjach w Polsce (Zjazd Psychiatrów w Warszawie, Lublinie, Bydgoszczy, Krakowie) oraz za granicą (Hamburg, Paryż).

Prowadziłam szkolenia dla terapeutow zajęciowych, nauczycieli z zakresu psychologii, z zakresu aktywizacji zawodowej dla osob niepelnosprawnych, w ramach projektu "Damy sobie radę" przy Środowiskowym Domu Samopomocy w Wadowicach i Andrychowie, Szczyrku, Krakowie, szkolenia z zakresu psychiatrii i psychologii dla studentów medycyny i fizjoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Zapraszam także na spotkania grupowe.

1.  GRUPA WSPARCIA DLA KOBIET „POKOCHAJ SIEBIE...” jest skierowana do kobiet, które odkryły w sobie, skłonność do kochania za bardzo i destrukcyjność takiego sposobu funkcjonowania w relacjach i związkach. Grupa do 6 osób, kameralna atmosfera.

2. Grupa wsparcia DDA, dla osób pochodzących z rodzin alkoholowych lub dysfunkcyjnych  (czyli osób dorastających w poczuciu zagrożenia i niepewności, narażonych na przemoc fizyczną i psychiczną). Grupa do 6 osób, kameralna atmosfera.

                                    x x x

Zapraszam do mojego gabinetu w centrum Oslo.

Anna Wojciechowska psycholog terapeuta


Obowiązuje wcześniejsze zgłoszenie:

e-mail: terapiaoslo@gmail.com      
sms tel.: 48 617 103
www.facebook.com/terapiaoslo

Zobacz więcej zdjęć


Podobne ogłoszenia z kategorii


Bliżej nas