Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Twój lot się spóźnił, został odwołany lub zmieniony? UZYSKAJ ODSZKODOWANIE

Cała Norwegia  |   02-09-2019 06:43   |  Numer ogłoszenia: 81329
Twój lot się spóźnił, został odwołany lub zmieniony? UZYSKAJ ODSZKODOWANIE


1. Wypełnij formularz!
Możesz starać się o odszkodowanie za lot rejsowy i czarterowy, prywatny lub służbowy. Prawo  jest po Twojej stronie. Wypełnij formularz zgłoszenia szkody.

2. Zajmiemy się wszystkim
Prowadzimy Twoją sprawę w trakcie całego procesu likwidacji szkody. Starasz się o odszkodowanie lotnicze? Z nami nie tracisz czasu na „papierkową robotę" – wyręczamy Cię we wszystkim!

3. Odbierz pieniądze
Z uzyskanej dla Ciebie rekompensaty pobieramy jedynie 25% prowizji (w tym VAT). W przypadku nieuzyskania przez nas odszkodowania nie ponosisz żadnych kosztów! 

Niezależnie od tego, czy jesteś na lotnisku za granicą, bez dostępu do urządzeń biurowych, czy w zaciszu domowym z drukarką, 
możesz starać się o rekompensatę pieniężną już teraz! 

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy

Napisz Wiadomość
Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-393) przy ul. Krynickiej 1, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 1091

Podobne ogłoszenia z kategorii


Bliżej nas