Bezpłatna opieka medyczna w Polsce

Złóż wniosek

Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

W ten sposób możesz otrzymać energię elektryczną za darmo przez cały miesiąc.

Cała Norwegia  |   14-09-2022 08:17   |  Numer ogłoszenia: 101345
W ten sposób możesz otrzymać energię elektryczną za darmo przez cały miesiąc.
Kampania! Rekrutuj rodzinę i kolegów i dostań 500 NOK rabatu za każdą osobę.

elKompis dostarcza tanią energię elektryczną do klientów na obszarze całego kraju. Wielu z nich to klienci polskojęzyczni, dlatego chcielibyśmy zaprezentować ci nowość – aplikację w całości po polsku! Sądzimy i mamy nadzieję, że uczyni to twoją «elektryczną codzienność» łatwiejszą oraz sprawi, że wielu innych także będzie mogło czerpać korzyści, jakie daje elKompis.

W ten sposób możesz otrzymać energię elektryczną za darmo przez cały miesiąc.

Przez aplikację możesz łatwo zapraszać rodzinę i przyjaciół, a za każdą zaproszoną osobę, która zostanie naszym klientem otrzymasz bonus powitalny w wysokości 500 NOK. W ten sposób możesz łatwo zyskać cały miesiąc „darmowej” energii . Także osoby, które zaprosisz otrzymają 500 NOK rabatu na swoją pierwszą fakturę.

Uzyskaj pełną kontrolę w mgnieniu oka.

Zrozumienie zasad działania norweskiego rynku energii elektrycznej może sprawiać trudności, w wyniku czego często nie wiemy, jak możemy wpłynąć na nasz rachunek za energię elektryczną. Dzięki elKompis zyskasz zarówno korzystną umowę, jak i tanią energię oraz pełną kontrolę nad swoim zużyciem.

Zainstaluj aplikacje i zostań klientem - Rekrutuj rodzinę i kolegów i dostań 500 NOK rabatu za każdą osobę.

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy

Napisz Wiadomość
Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 119

Podobne ogłoszenia z kategorii


Facebook Messenger YouTube Instagram