PRACA DLA STOLARZY BUDOWLANYCH

Viken, Hemsedal  |   25-08-2023 10:05   |  Numer ogłoszenia: 97962
  • Stanowisko:CIESLA/STOLARZ BUDOWLANY

Witamy w Hemsedal og Gol Hytteservice, firmie budowlanej powstalej w roku 1986. Znajdujemy sie w Hemsedal. Wykonujemy wszystko, od nowych konstrukcji domow letniskowych i mieszkalnych, remonty, rozbudowy, aneksy itp. Realizujemy zlecenia jako glowny wykonawca. Od momentu powstania firma miala jasny cel, skupienie uwagi na kliencie, poprzez zapewnienie jakosci na wszystkich etapach budowy.

Korzystaj z uslug lokalnych specjalistow, to sie oplaca na dluzsza mete!

Wymagania:

Ogloszenie skierowane do osob przebywajacych w Norwegii.

Prawa jazdy kat.B

Znajomosc jez.norweskiego lub angielskiego

Doswiadczenie w branzy budowlanej

Norweski numer personalny, konto w banku.

Oferujemy;

Umowe o prace, wynagrodzenie wg.taryfy, ubezpieczenie, pakiet socjalny.

Od kandydatow oczekujemy;

-zaangazowania

-punktualnosci

-rzetelnosci

-samodzielnosci

-odpowiedzialnosci

-umiejetnosci pracy w zespole.

CV prosimy wysylac na adres;

sindre@hghservice.no

+47 46432923

tomasz@hghservice.no

+47 47867531

  • Miejsce pracy:
    Hemsedal i okolice
  • Opis stanowiska:
    Pszukujemy stolarzy/ciesli gotowych do podjecia pracy. Kompleksowa budowa domow, remonty.

Zobacz więcej zdjęć