Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
  • Ogłoszenia w Hokksund » 
  • Giełda w Hokksund » 
  • Sprzedam w Hokksund

Sprzedam lub wynajmę restauracje w Polsce

Buskerud, Hokksund  |   13-08-2019 21:12   |  Numer ogłoszenia: 90465
Sprzedam lub wynajmę restauracje w Polsce
  • Cena:
    20000 NOK

Do sprzedania jest działający biznes - Restauracja Mr. Mike, fukcjonujący nieprzerwanie od kilku lat, co pozwoliło stworzyć bazę stałych klientów, którzy chętnie odwiedzają restaurację w każdej porze roku. Lokal znajduje się w ruchliwym miejscu na rynku w centrum Świdnicy. W tym miejscu przez cały rok odbywają się różne eventy, piękne otoczenie sprawia że wszyscy odwiedzający Świdnicę chętnie zwiedzają rynek a w szczególości jego centrum. Jest to jedyna knajpa w okolicy serwująca meksykańskie potrawy.

Kuchnia jest w pełni wyposażona w wysokiej jakości sprzęt gastronomiczny, który pozwala przygotować najwyższej jakości posiłki. Sala w której znajdują się stoliki wygląda bardzo przestronnie i intryguje swoim wystrojem zachęcając do spędzenia tam dłuższej chwili. Sezon letni to również "ogródek" obfitujący w dodatkowe miejsca i stoliki jak również parasole, które dają schronienie przed słońcem w upale dni. Lokal spełnia wszelkie wymogi sanepidu oraz posiada wszelkie wymagane pozwolenia jak i koncesję na sprzedaż alkoholu.

Świetnie przeszkolona kadra pracowników oraz najwyższej jakości składniki w połączeniu z specjalnie dobranym menu potrafią zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wybrednych gości co potwierdzają oceny w internecie. Marka posiada stronę na facebooku, profil na instagramie, własną stronę internetową oraz profil na pyszne.pl. W ofercie znajdziemy także dowozy na terenie Świdnicy oraz okolic, które realizowane są przy pomocy ekonomicznych pojazdów przez kadrę pracowniczą.

Oferta posiłków została wyselekcjonowana dzięki długiemu doświadczeniu, uwagom klientów oraz badaniom lokalnego rynku. Dziś zapewnia ona potrawy pełne smaku pozwalające poczuć klimat Meksyku, co jest niespotykane w okolicy. Dania intrygują odwiedzających i zachęcają do próbowania nowych rzeczy, co najczęściej kończy się powrotem po więcej. Menu jest zróżnicowane i każdy znajdzie coś dla siebie, więc nikt jeszcze nie opuścił restauracji z pustym brzuchem.

Klimat knajpy, miła obsługa, jakość posiłków, umiejscowienie lokalu, renoma na lokalnym rynku, dobre opinie sprawiają że jest to idealna inwestycja dla ludzi pomysłowych, pragnących samorealizacji oraz niebojących się wyzwań. Restauracja prosperuje świetnie, nowy właściciel ma solidnie przygotowaną bazę pod dalszy rozwój lub urządzenie wszystkiego wedle własnego uznania. Możliwości są ogromne a jedyne ograniczenia to wyobraźnia kupującego.

Dokładna lokalizacja i wiecej informacji po w pisaniu w wyszukiwarce " Mr.Mike"

Cena do negocjacji, po kontakcie i wizycie w restauracji. Zapraszam. 

tel. 0047 40217365  lub 0048 606839509

Zobacz więcej zdjęć


Podobne ogłoszenia z kategorii


Bliżej nas