• Kurs norweskiego w Twoim mieście
 • Nauczyłam się norweskiego w rok! Teraz pracuję w biurze w Oslo.
 • Jak zacząłem mówić po norwesku, awansowałem
 • Norweski daje mi pełno frajdy. Polecam naukę z nauczycielem online
 • Chciałem już wracać do Polski, ale kuzyn powiedział mi o tym kursie. Teraz mam tu rodzinę i włąsne mieszkanie
 • Rzuciłam sprzątanie, jak zaczęłam mówić po norwesku. Polecam wszystkim Polkom w Norwegii naukę przez internet

Weź udział w najskuteczniejszym kursie norweskiego dla Polaków w Norwegii!

Dlaczego warto wybrać kurs norweskiego z nauczycielem przez internet?

Dostosowany do potrzeb Polaków w Norwegii
Elastyczne godziny zajęć od 8:00 do 23:00
Skuteczność potwierdzona przez setki Polaków w Norwegii

Znajomość języka norweskiego to szansa na lepszą pracę oraz poprawę jakości życia w Norwegii.
Nie zwlekaj, zacznij już dzisiaj!

Oddzwonimy i opowiemy o kursie!
MojaNorwegia.pl
Empik Online
Chcielibyście w 2016 mówić po norwesku?

Chcielibyście w 2016 mówić po norwesku?

Dzięki skutecznym metodom nauczania oraz wykwalifikowanej kadrze jest to możliwe! Zapisz się na nasz kurs norweskiego już teraz.

Sprawdź
Norweski jest najłatwiejszy spośród języków skandynawskich!

Norweski jest najłatwiejszy spośród języków skandynawskich!

Jeżeli poznasz norweski będziesz mógł bez żadnych problemów rozmawiać ze Szwedem, a Duńczyk też Cię zrozumie :).

Sprawdź
Znajomość języka norweskiego w pracy gwarantuje Ci większą samodzielność i docenienie

Znajomość języka norweskiego w pracy gwarantuje Ci większą samodzielność i docenienie

Nie warto tracić czasu, zacznij naukę już teraz!

Sprawdź
Nasz synek naukę norweskiego ma w pakiecie

Nasz synek naukę norweskiego ma "w pakiecie"

My nie chcemy pozostać w tyle, uczymy się norweskiego, aby wszystko było dla nas zrozumiałe. Świadomość jest najważniejsza.

Sprawdź
Godziny zajęć od 8:00 do 23:00

Godziny zajęć od 8:00 do 23:00

Nasz kurs to świetna propozycja nauki norweskiego dla osób, którym brakuje czasu na dojazdy do szkoły, oraz dla tych, którzy chcieliby mieć większą swobodę w wyborze godzin lekcyjnych.

Sprawdź
Doświadczeni lektorzy

Doświadczeni lektorzy

Zajęcia są prowadzone przez Internet z nauczycielem na żywo. Dzięki doświadczonej I wykwalifikowanej kadrze, zapewniamy najwyższy poziom kształcenia i sprawdzone techniki nauczania.

Sprawdź
Nauka w każdym miejscu

Nauka w każdym miejscu

Do nauki potrzebny jest jedynie komputer z dostępem do Internetu oraz słuchawki z mikrofonem. W zajęciach można uczestniczyć nie wychodząc z domu. Można się również uczyć podczas podróży służbowych, a także będąc na wakacjach.

Sprawdź
Nowoczesna platforma do nauki norweskiego

Nowoczesna platforma do nauki norweskiego

Platforma, na której uczymy jest prosta i intuicyjna.

Sprawdź
Tysiące Polaków nauczyło się z nami norweskiego

Tysiące Polaków nauczyło się z nami norweskiego

Jesteśmy najskuteczniejsi na rynku, nasi uczniowie uczą się na 8 poziomach zaawansowania – od początkującego do zaawansowanego.
Po ukończeniu wszystkich zajęć każdy uczestnik otrzymuje raport postępów.

Sprawdź
Różne poziomy zaawansowania

Różne poziomy zaawansowania

Kurs norweskiego to 8 poziomów zaawansowania, od początkującego do zaawansowanego. Po ukończeniu wszystkich zajęć każdy uczestnik otrzymuje raport postępów.

Sprawdź

Słuchacze empik school online

Gwarantujemy, że z nami osiągniesz poziom znajomości języka obcego, jaki sobie wyznaczyłeś, w określonym czasie. W empik school online skupiamy się na efektywnym nauczaniu. Nie marnujemy Twojego czasu i pieniędzy. Każda lekcja jest wykorzystana w 100%. Zobacz, co mają do powiedzenia na nasz temat nasi słuchacze.

 • Kamil z Pońca Kamil z Pońca

  Bardzo fajne jest to, że nie trzeba nigdzie dojeżdżać i można oszczędzić pieniądze na dojazdach. Szkoda, że słuchacze tak rzadko się pokazują przez kamerki, ale każdy decyduje przecież o tym sam. Zaskakująca jest kontrola lektora nad słuchaczem, której przez internet raczej ciężko się spodziewać. Efekty są zauważalne, widać dużą różnicę na przykład w zakresie słownictwa.

 • Barbara z Przysuchy Barbara z Przysuchy

  Myślę, że kurs jest świetny, ponieważ można z niego korzystać z każdego miejsca, ustalić dowolny czas, jest świetna słyszalność, a lektorzy są rewelacyjni. Poziom nauczania dopasowany do umiejętności językowych uczniów, a wymagania nie są wysokie, ale też nie za niskie. Jestem Bardzo zadowolona z nauki.

 • Anna z Cieklina Anna z Cieklina

  Dzięki empik school online polubiłam język norweski – wcześniej byłam bardzo na nie, ale dzięki empik school online przemogłam się i nie mam już problemu z mówieniem. Jestem bardzo zadowolona z lektora, z tego, że mówi a nie pisze. Nagrania bardzo fajne.

 • Anna z Górzycy Odrzańskiej Anna z Górzycy Odrzańskiej

  Zajęcia są prowadzone w bardzo ciekawy, nowoczesny sposób. W czasie realizacji kursu zrobiłam duże postępy. empik school online pozwolił mi uczyć się norweskiego mimo to, że jestem w Polsce.  Najbardziej podoba mi się to, że w razie nieobecności zawsze można wrócić do nagrania.

 • Stefan z Oslo Stefan z Oslo

  Empik school online polecił mi znajomy, który podobnie jak ja, wyjechał do Norwegii do pracy. Okazuje się, że jest to doskonałe rozwiązanie dla Polaków mieszkających za granicą, którzy chcą rozpocząć naukę języka obcego od podstaw. Lektor jest Polakiem, który może wytłumaczyć pewne kwestie w naszym ojczystym języku. Poza tym sam mieszkał w Norwegii i zna tutejsze realia. Uczymy się języka, którego potem używamy na co dzień w codziennym sytuacjach w sklepie, na poczcie, czy w pracy. To doskonałe rozwiązanie dla takich osób jak ja, dodatkowo cena jest bardziej przystępna niż kursy oferowane przez Norwegów.

Lektorzy empik school online

Lektorzy empik school online to wysoko wykwalifikowani absolwenci renomowanych uczelni polskich oraz zagranicznych, z udokumentowanym i potwierdzonym doświadczeniem dydaktycznym. W naszym zespole pracują lektorzy polscy oraz lektorzy natywni. Wszyscy wspólnie staramy się zapewnić naszym słuchaczom najwyższą jakość kształcenia. W tym celu stosujemy sprawdzone techniki nauczania, wykorzystując najnowsze materiały dydaktyczne. W czasie kursu słuchacze mają dostęp do rozbudowanego i zróżnicowanego pakietu pomocy naukowych, które są starannie dobierane przez lektorów tak, aby sprostać różnym potrzebom i stylom uczenia się naszych słuchaczy.

 • Magda Kalinka Magda Kalinka

  Norweskim zainteresowałam się bardzo wcześnie, ponieważ moja mama miała przyjaciółkę w Oslo. Podczas pobytu w stolicy Norwegii zakochałam się w tym kraju i postanowiłam nauczyć się języka oraz zgłębić kulturę norweską. Filologię norweską ukończyłam na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Nauczanie języka szybko stało się moją kolejną pasją. Cieszę się, że mogę pomagać tym, którzy coraz częściej wyjeżdżają do Norwegii w poszukiwaniu przygód, nowych wrażeń, przyjaciół, czy też pracy. Opanowałam również język angielski, a obecnie sama uczę się szwedzkiego.

 • Łukasz Dębski Łukasz Dębski

  Wybierając się na lingwistykę stosowaną na Uniwersytecie Warszawskim zdecydowałem się na norweski – z czystej ciekawości. Przed rozpoczęciem studiów postanowiłem lepiej poznać ten kraj i wybrałem się do Norwegii na 2 miesiące wakacji. Zauroczony tamtejszym klimatem, po powrocie z zapałem oddałem się studiowaniu zarówno języka, jak i specyficznej kultury Norwegii. Od dziesięciu lat pracuję jako biegły tłumacz norweskiego i nauczam tego języka na różnego typu kursach. Ostatnio dużą satysfakcję sprawia mi prowadzenie zajęć w trybie online – dzięki nim mogę uczyć rodaków, którzy wyemigrowali do Norwegii. Miło słuchać, jak dzięki lepszej znajomości języka lepiej im się wiedzie.