Kredyt na samochód w Norwegii

Aby uzyskać więcej informacji o kredycie na samochód w Norwegii zostaw swoje dane. Polskojęzyczny konsultant skontaktuje się z Tobą.
Kredyt na samochód
Dane personalne
Dane pojazdu
Warunki otrzymania kredytu na samochód w Norwegii


Aby otrzymać kredyt na samochód musisz:

  • Udokumentowany, stały dochód roczny w wysokości min. 180 000 koron brutto
  • Wiek powyżej 20 roku życia
  • Stały numer personalny
  • Aktualny adres zameldowania w Norwegii

 

U nas możesz liczyć na:

  • Spłatę kredytu rozłożoną na lata
  • Obsługę w języku polskim
  • Propozycję wybraną spośród ofert 17 norweskich banków

 

Najkorzystniejsza oferta kredytowa dla Ciebie

Usługa realizowana jest przez twórców portalu MojaNorwegia.pl we współpracy z brokerem Telefinans AS. Zapewniamy obsługę w języku polskim. Nie pobieramy żadnych opłat ani prowizji za pomoc przy uzyskaniu kredytu. Pomagamy przygotować kompletny wniosek, który wysyłamy od razu do 17 banków w Norwegii.

W przypadku uzyskania ofert kredytu konsumenckiego nasi eksperci pomagają wybrać ofertę, doradzą również rozwiązanie dopasowane do potrzeb. Omawiamy cały proces podpisu zgody na kredyt w wybranym banku. W przypadku osób posiadających inne zadłużenia lub karty kredytowe, znajdujemy rozwiązanie w postaci refinansowania, czyli konsolidacji pozostałych zobowiązań. Często takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić nawet do kilkunastu tysięcy koron. Pomogliśmy już ponad 3 tysiącom klientów. Zapraszamy do współpracy.

Priseksempel: 65 000,- over 5 år med eff. rente på 17,19 % inkl. etabl. gebyr på 950,- Totalt 94 780,- Nedbetalingstid: 1 - 5 år. Maks. effektiv rente 35,07 %.
Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w Informacji o Przetwarzaniu Danych Osobowych.[pełna treść]