Kredyt na mieszkanie w Norwegii

Aby uzyskać więcej informacji o kredycie mieszkaniowym w Norwegii zostaw swoje dane. Polskojęzyczny konsultant skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.
Jeśli chcesz szybciej otrzymać ofertę kredytu na mieszkanie, kliknij przycisk poniżej i podaj dodatkowe informacje.
Kredyt na dom w Norwegii
Warunki, jakie należy spełnić:

Pracujesz i mieszkasz na stałe w Norwegii? Kredyt mieszkaniowy jest najtańszym i najszybszym sposobem na zakup wymarzonego domu lub mieszkania.

Aby starać się o kredyt na dom lub mieszkanie w Norwegii musisz:

 • Posiadać minimum 15% wkładu własnego
 • Mieć stałe zatrudnienie
 • Pracować w Norwegii przynajmniej rok

 


Najkorzystniejsza oferta kredytowa

Chcesz porównać oferty kredytowe lub nie wiesz jak negocjować z bankami? Wypełnij formularz, aby dowiedzieć się jaki kredyt może zostać Ci udzielony oraz jaka będzie wysokość odsetek. Złożymy Twoje zapytanie o kredyt do kilku banków i wybierzemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę. 

Możesz starać się o kredyt wraz ze współmałżonkiem lub wspólnikiem w interesach. Pamiętaj, że im większy wkład własny posiadasz, tym wyższą pożyczkę i korzystniejsze warunki spłaty zaproponuje bank.


Nasze usługi są bezpłatne - nie pobieramy od Ciebie prowizji i gwarantujemy obsługę po polsku. 

Kredyt na dom lub mieszkanie w Polsce

UWAGA! Od 1 lipca zmieniły się przepisy - zarabiając w Norwegii nie będzie można dostać kredytu złotówkowego na nieruchomość w Polsce. Więcej informacji znajdziesz tutaj .

INFORMACJA DLA OSÓB POSZUKUJĄCYCH KREDYTU NA ZAKUP MIESZKANIA LUB DOMU W POLSCE


Szanowni Państwo,

Jeżeli poszukujecie najkorzystniejszego kredytu na zakup mieszkania, przed podjęciem decyzji o wyborze kredytu, porównajcie oferty 27 banków – sprawdźcie, który bank oferuje najlepszy kredyt.

Skorzystajcie z bezpłatnego porównania kredytów na zakup mieszkania. Dla Państwa dokonam bezpłatnego porównania – jestem specjalistą do spraw kredytów hipotecznych.

Porównanie ofert da Państwu pewność, że kredyt, który zaciągacie jest najkorzystniejszy. Porównanie ofert da Państwu przekonanie o właściwym wyborze.

W chwili obecnej banki prześcigają się w tworzeniu coraz to nowych ofert kredytów hipotecznych. Różnią się one oprocentowaniem, prowizją, kosztami ubezpieczeń, czasem rozpatrywania sprawy, ilością wymaganych dokumentów, obsługą pokredytową, okresem kredytowania, walutą.

Oprocentowanie i okres trwania kredytu wpływają na wysokość raty oraz na kwotę zapłaconych odsetek.

Na przykład, dla kredytu w kwocie 250 tys. rata może wynosić 1100 zł, a może również wynosić 1800 zł - w zależności od parametrów kredytu. Podobnie jest z kwotą zapłaconych odsetek.

Niezwykle istotną kwestią są koszty około kredytowe. Jeśli porównacie oferty dowiecie się, w którym banku są najniższe koszty, a w którym najwyższe – dzięki temu dokonacie świadomego wyboru oferty i nie przepłacicie.

Podczas rozmowy z Państwem przedstawię wiele aspektów kredytu, na które należy zwrócić uwagę. Użyję kalkulatorów i przygotuję obliczenia, które zobrazują poszczególne oferty. Pokażę, który kredyt jest tani, a który drogi.Przedstawię również oferty w EURO, CHF.

Wielką korzyścią ze spotkania jest możliwość porównania prowizji za udzielenie kredytu – tutaj dowiecie się gdzie są najniższe prowizje albo gdzie ich nie ma wcale.

Znam oferty 27 banków i spośród tak szerokiej gamy proponuję opcje najkorzystniejsze dla Ciebie.

Atutem tak szerokiej oferty jest fakt, że w jednym miejscu możesz złożyć wnioski do wielu banków, co pozwala zmniejszyć prawdopodobieństwo nieuzyskania kredytu.

Kiedy wniosek złożony jest tylko do jednego banku, ryzyko nieotrzymania kredytu jest wyższe.

Żaden bank nie daje gwarancji udzielenia kredytu – dlatego bardzo ważne jest zabezpieczenie siebie przed ewentualną decyzją negatywną poprzez złożenie wniosków do kilku banków.

Całą spraw załatwię szybko, korzystając ze specjalnie dla Open Finance przygotowanych kanałów analizy.

Dodatkowym atutem jest to, że mogę sprawdzić, czy cena jaką płacicie za mieszkanie jest ceną rynkową.

Prowadząc wiele spraw dotyczących kredytowania zakupu nieruchomości posiadam doskonałą orientację w zakresie cen mieszkań na danym terenie.
opendirect1


KRÓTKI OPIS PROCESU UZYSKANIA KREDYTU NA ZAKUP MIESZKANIA W POLSCE


 1. Określenie zdolności kredytowej

 2. Wybór mieszkania

 3. Wybór najkorzystniejszego kredytu i omówienie formalności

 4. Zebranie dokumentów do kredytu

 5. Złożenie wniosków kredytowych do banku

 6. Decyzja kredytowa wydana przez bank

 7. Umowa kredytowa

 8. Wypłata kredytu

   


WYPEŁNIJ FORMULARZ

Przez cały proces uzyskiwania kredytu będę dbał o Twoją sprawę, cały czas możecie Państwo liczyć na moją pomoc.

 

Skorzystaj z bezpłatnej pomocy naszego doradcy i wypełnij formularz:

Kamila Kochańska

Specjalista ds. kredytów hipotecznych


opendirect

 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Inventive Logic S.C. z siedzibą w Gdańsku, która przetwarza dane osobowe w celu podjęcia działań mających na celu zawarcie umowy kredytu.