Kredyt konsolidacyjny w Norwegii

Aby uzyskać więcej informacji o kredycie konsolidacyjnym w Norwegii zostaw swoje dane. Polskojęzyczny konsultant skontaktuje się z Tobą.
Kredyt konsolidacyjny
Czym jest refinansowanie?

Refinansowanie (refinansiering) to usługa będąca odpowiednikiem polskiego kredytu konsolidacyjnego. Refinansiering polega na połączeniu swoich kredytów w jedną, korzystniejszą dla kredytobiorcy pożyczkę.

Masz kilka pożyczek, długi na kartach kredytowych lub stare kredyty, które spłacasz już od kilku lat? Właśnie w takich przypadkach refinansowanie może okazać się bardzo korzystnym rozwiązaniem. Możesz połączyć kredyty na łączną sumę do 360 000 koron w jeden kredyt, którego spłata będzie kosztowała mniej pieniędzy oraz nerwów.

Gwarantujemy:

  • Dokładną i profesjonalną analizę Twojej sytuacji finansowej i propozycje korzystnych rozwiązań

  • Zmianę kilku niekorzystnych rat na jedną, korzystną ratę

  • Dłuższy lub krótszy okres spłaty kredytu (w zależności od potrzeb)

Co zyskujesz dzięki refinansowaniu?

Korzyści płynące z refinansowania są oczywiście zależne od Twojej obecnej sytuacji finansowej. Jeśli obecnie masz wyższe zarobki, możesz liczyć na lepsze warunki i spłacać niższe odsetki. Jeśli natomiast popadłes w problemy finansowe, dzięki refinansowaniu będziesz mógł w rozsądny sposób zarządzać swoimi finansami i regularnie spłacać wszystkie zaciągnięte kredyty.

Cechuje nas:

  • Uczciwość i rzetelność w analizie Twojej sytuacji finansowej

  • Profesjonalny i indywidualny dobór korzystnych rozwiązań finansowych dla Ciebie

  • Duże doświadczenie w dziedzinie finansów dzięki współpracy z wieloma bankami i instytucjami finansowymi

  

Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Inventive Logic s.c. (nip: 9570936720) oraz FOLKELÅNET TELEFINANS AS (nr org. 994 110 756) która przetwarza dane osobowe w celu podjęcia działań mających na celu zawarcie umowy o pożyczkę w Norwegii (forbrukslån).