Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

tanie łóżko - Norwegia

Czytali temat:
Wieslaw Gasior Barbara ZZZZ Arecki78 (2536 niezalogowanych)
2 Posty

(PaulinaKrasonn)
Wiking
Witam. Mam prośbę do osób przebywających na terenie Kristiansand. czy znajduje się tu gdzieś jakiś sklep z tanimi meblami? Albo może ktoś chce odsprzedać łóżko? Oglądałam ostatnio w Ikea ale są Bardzo drogie. Zależy mi na kupnie czegoś tańszego bo to tylko na okres 3-4 miesięcy. Bardzo proszę o pomoc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Robert B.
(robertb76)
Wiking
Szukaj okazji na stronie www.finn.no
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
61 Postów
Artur Gardynecki
(voyager7)
Początkujący
Hei, polecam finno.no - tam kliknij Kart i dalej w zakładce FINN przejdź do Torget, potem Velg zamień na Gis bort, pod Ord i annonsen wpisz czego szukasz, np. seng, rammemadrass lub tego co szukasz i patrz według mapy co jest najbliżej w twojej okolicy to można łatwo przenieść.
Co najważniejsze jest to wszystko za darmo
Życzę powodzenia, pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
109 Postów

(monia37)
Początkujący
Czasem gis bort to ściema potrzebowałam zamrażalnika skontaktowałam się z ogłoszeniodawcą po czym pani powiedziała że są chętne 3 osoby i żebym przyszła nie wiem może licytacja pod przykrywką gis bort.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
61 Postów
Artur Gardynecki
(voyager7)
Początkujący
To fakt że trzeba mieć szczęście żeby być pierwszym ale czasami przychodzi więcej zainteresowanych ale oglądają i rezygnują, bo coś tam nie pasuje albo już nadaje się to coś na śmieci, każdy ma różne upodobania. Dla kogoś to są śmieci, a dla innych już to może być cenna, potrzebna rzecz. Na pewno nie ma żadnej licytacji, chętnie oddają za darmo bo wywóz i utylizacja kosztuje. Lepiej niech ktoś przyjdzie i zabierze zbędne rzeczy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
109 Postów

(monia37)
Początkujący
Wiesz tylko że ja miałam 50 km do tej zamrażalki i po tej informacji sensu nie miała ta zamrażalka , a nóż komuś jeszcze się spodoba.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(PaulinaKrasonn)
Wiking
Dziękuję bardzo za pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Wiking
wiesz co, dosc preznie funkcjonuja sklepy prowadzone charytatywnie, ludzie oddaja tam przerozne rzeczy a oni to sprzedaja za pare groszy i oddaja na biedne dzieci. jeden z takich sklepow jest na vagsbygd, kolo rema1000. nazwa sklepu to gjenbruk o ile pamietam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok