Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

potrzeebna pomoc - Norwegia

1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
witajcie przeczytałam i powielam bo mnie ruszyło:


Witam serdecznie,
jak być może niektórzy z was pamiętają nasz synek - Piotruś zachorował rok temu na pneumokokowe zapalenie opon mózgowych i mózgu.
Nie będę sie tu rozpisywał o przebiegu choroby itp, bo wszystko jest tu: Strona Piotrusia
Mam nadzieję, że znajdą się wśród nas osoby którym nie będzie obojętny los Piotrusia i zechcą się podzielić swoim 1%
Środki, które uda nam się zebrać zostaną wykorzystane na zakup niezbędnych urządzeń, jak również na pokrycie kosztów turnusów rehabilitacyjnych. Wierzymy, że kiedyś nasze dziecko będzie w stanie samodzielnie funkcjonować. Wiemy ile jeszcze pracy przed nami, ale bardzo byśmy chcieli, aby Piotruś nie był uzależniony od innych osób.
Oboje z żoną pracujemy zawodowo i musimy pogodzić to z rehabilitacją, badaniami, turnusami itp. Jako "bonus" od naszego państwa dostajemy :finga: , bo skoro pracujemy, to nic nam się nie należy. Tzn nie możemy liczyć na żadne dofinansowanie z MOPS, PCPR itp. Przysługuje nam tylko refundacja z NFZ (przykładowo na wózek kosztujący 12 tys wynosi ona 1800pln).
Z góry wszystkim dziekujemy.
P.S. Proszę adminów o podwieszenie tego tematu (o ile to możliwe oczywiście).
Gdyby ktoś mógł wrzucić temat gdzieś dalej (inne forum np, to będę bardzo wdzięczny)
Gdyby ktoś potrzebował nie daj Boże jakiejś pomocy od nas typu lekarze, badania rehabilitacja (bo trochę już jesteśmy zorientowani w temacie), to proszę o kontakt

Edit:
W związku z pytaniami - wszystkie informacje nt 1% jak i subkonta Piotrusia w fundacji są na jego stronie. Tylko pls pilnujcie tytułów przelewów, numerków itp, bo inaczej to pomimo Waszych najszczerszych chęci pieniądze nie trafią na subkonto Piotrusia.
_________________
Pozdrawiam




poniewaz widze ze nie dziala link to podaje osobno piotrzwolinski.pl/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
kami napisał:
witajcie przeczytałam i powielam bo mnie ruszyło:
Mam nadzieję, że znajdą się wśród nas osoby którym nie będzie obojętny los Piotrusia i zechcą się podzielić swoim 1%


nie smieje sie z cudzego nieszczescia ale nie potrafie wpisac na rozliczenie roczne 1% na dzialalnosc pozytku publicznego... niestety...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
rekon
(rekon)
Wiking
Wspieram, pomogę jak tylko będę mogła
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
talkativeeee
(talkativeeee)
Wiking
Nie znam się na prawie i rozporządzeniach, ale może warto poszukać na stronach rządowych pomocy. Np. ustawa o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej może wiele kwestii rozjaśnić.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
PiterOslo
(PiterOslo)
Wiking
Wyslij jej swieze i pachnace kwiaty! poczta kwiatowa dowozi pod wskazany adres o dogodnej porze... bardzo wygodna opcja i oszczednosc czas
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok