Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Podziękowanie. - Norwegia

1 Post
Podziękowanie.
(Podziękowanie.)
Wiking
Witam wszystkich.
Chciałem tą internetową drogą i na tym forum,
PODZIĘKOWAĆ BARDZO SERDECZNIE
Polskiej grupie pracowników z różnych firm, pracujących na projekcie w Moss, przy budowie nadbrzeża promowego.
Którzy to bez wyjątku, pomogli mi przetrwać moje ciężkie dla mnie chwile, na zleceniu w dniach 26-02 do 01-03-18.
Naprawdę jestem wdzięczny za bezosobową pomoc tak słowną jak i mentalną., poprzez miłe zachowanie, całej grupy roboczej bez imiennego wymieniana.
Ponieważ to Wy wszyscy, tam na tym konkretnym projekcie, daliście impuls bym dotrwał do końca dniówki.
To dzięki Wam całej grupie było możliwe, by ten jeden z Was dał mi szansę dotrwania do fajrantu.
JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ WAM, życząc byście zawsze właśnie tak zachowywali się na norweskich projektach w naszych narodowych grupach roboczych.

Pozdrawiam
Andrzej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
109 Postów
Jan Henryk Wachala
(JanHenryk)
Początkujący
Milo przeczytac .Dobrze ze znalazl sie ktos kto jest zadowolony i nie psioczy na wszystko dookola.
Super ze znalezli się rodacy ktorzy pomogli.
Tez jestem dumny ze potrafimy stanac ponad podzialami i pomagac sobie wzajemnie.
Wiele nas rozni sporo dzieli ale najwiecej łaczy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok