Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Nocleg. - Norwegia

6 Postów
Akershus-2018.
(Akershus-2018.)
Wiking
Witam wieczorową porą.
Mam na imię Andrzej i poszukuję pilnie do wynajęcia pokoju w okolicach Oslo.
Poza samym miastem, może być na wsi, pokój może być pusty i nie duży, nawet na poddaszu.
Okolice Ås, Ski, Drøbak. Moss, oraz każde inne okoliczne wsie, nawet te w stronę Gardermoen, Drammen lub Sandvika.
Ważne by nie było drogo.
Jestem w stanie sam wyremontować takie pomieszczenie, nawet bardzo zdewastowane.
Poszukuję bardzo, bardzo pilnie, jednak legalnie.

Jakiekolwiek informacje, proszę kierować na tutejszą skrzynkę korespondencyjną w celu ustalenia dalszej formy komunikacji.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -15  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Akershus-2018.
(Akershus-2018.)
Wiking
Mam zapytanie do Administracji tego forum.
Co oznacza zamieszczony na tle mojego zdjęcia profilowego, piktogram w kształcie jedynki "1" na niebieskim tle otoczony białą obwódką "kołem".
Na moim profilu, ani też w skrzynce pocztowej, nie ma żadnej informacji związanej z tym znakiem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -19  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
Natali B
(Natali666)
Początkujący
Prawdopodobnie, ze ktos polubil albo skomentowal ktores ze zdjec w Twojej galerii
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Akershus-2018.
(Akershus-2018.)
Wiking
napisał:
Witam wieczorową porą.
Mam na imię Andrzej i poszukuję pilnie do wynajęcia pokoju w okolicach Oslo.
Poza samym miastem, może być na wsi, pokój może być pusty i nie duży, nawet na poddaszu.
Okolice Ås, Ski, Drøbak. Moss, oraz każde inne okoliczne wsie, nawet te w stronę Gardermoen, Drammen lub Sandvika.
Ważne by nie było drogo.
Jestem w stanie sam wyremontować takie pomieszczenie, nawet bardzo zdewastowane.
Poszukuję bardzo, bardzo pilnie, jednak legalnie.
Jakiekolwiek informacje, proszę kierować na tutejszą skrzynkę korespondencyjną w celu ustalenia dalszej formy komunikacji.

Nadal aktualne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -16  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...a gdzie bedziesz mieszkał w trakcie remontu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Akershus-2018.
(Akershus-2018.)
Wiking
bojfraoszlo napisał:
...a gdzie bedziesz mieszkał w trakcie remontu?Mam gdzie mieszkać, tak teraz jak i w trakcie samego remontu.
Niemniej, tak jak napisałem wyżej, szukam bardzo pilnie czegokolwiek na wsi i naprawdę taniego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Akershus-2018. napisał:
bojfraoszlo napisał:
...a gdzie bedziesz mieszkał w trakcie remontu?Mam gdzie mieszkać, tak teraz jak i w trakcie samego remontu.
Niemniej, tak jak napisałem wyżej, szukam bardzo pilnie czegokolwiek na wsi i naprawdę taniego.


...szukasz własciwie wszedzie czyli tez bardzo daleko
....więc gdzie bedziesz nocował
...bo cos widzi sie ,że w tej zdewastowanej suterenie...
...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Akershus-2018.
(Akershus-2018.)
Wiking
bojfraoszlo napisał:...szukasz własciwie wszedzie czyli tez bardzo daleko
....więc gdzie bedziesz nocował
...bo cos widzi sie ,że w tej zdewastowanej suterenie...
...
Co to znaczy w Norwegi Bardzo daleko?
Nie szukam wszędzie, a jedynie w Akershus, poza samym Oslo.
Największa odległość między skrajnymi punktami w tym województwie, to prawie 140 km.
Ja osobiście dojeżdżam codziennie do pracy ponad 70 km i płacę 60 nok za bramki i z tej przyczyny nie śpię wcale w baraku na placu budowy.
Masz jeszcze jakieś konkretne i poważne pytania, czy tylko z nudów starasz się zagospodarować jakoś czas na tym forum.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Akershus-2018.
(Akershus-2018.)
Wiking
Ogłoszenie nadal aktualne.
Witam.
Mam na imię Andrzej i poszukuję pilnie do wynajęcia pokoju w okolicach Oslo.
Poza samym miastem, może być na wsi, pokój może być pusty i nie duży, nawet na poddaszu.
Okolice Ås, Ski, Drøbak. Moss, oraz każde inne okoliczne wsie, nawet te w stronę Gardermoen, Drammen lub Sandvika.
Ważne by nie było drogo.
Jestem w stanie sam wyremontować takie pomieszczenie, nawet bardzo zdewastowane.
Poszukuję bardzo, bardzo pilnie, jednak legalnie.
Jakiekolwiek informacje, proszę kierować na tutejszą skrzynkę korespondencyjną w celu ustalenia dalszej formy komunikacji
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok