Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
6 Postów
Mikk_a
(Mikk_a)
Wiking
kamilo78 napisał:
Współczuje - Norweg z domem na kredyt bez kuchni , nie zrobi tej kuchni za szybko
Alimenty cię ratują i plus 500 , a może pózniej się przekonasz jaki on jest ! .Powodzenia


o wow, to aż takie oczywiste? bo właśnie mimo obietnic nie robi, za to bawi się na śniegu 39-letnie dziecko, a mnie szlag trafia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
o wow, to aż takie oczywiste? bo właśnie mimo obietnic nie robi, za to bawi się na śniegu 39-letnie dziecko, a mnie szlag trafia.


....jęzeli uprawia sporty zimowe zamiast siedziec w domu z kobita
...to jeszcze nienajgorzej jak na Norka
....ale jeżeli lepi bałwana na śniegu
...paląc skręta albo nie daj Boże coś mocniejszego?
...to zastanów sie dziewczyno czy chcesz być sprzątaczką w domu bez kuchni
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Małgosia81
(Małgosia81)
Wiking
Witam
Ja myślę, że nie ma co przesadzać.
Nierzadko twierdzę, że Norwegia jest przytulnym krajem dla cudzoziemców...aczkolwiek wiadomo. Nie wszyscy tak jak i jest wszędzie...zawsze znajdzie się ktoś niezyczliwy.
Natomiast jeśli chodzi o ciążę myślę, że rodak tutejszy nie chce źle dla swojego potomka.
Cokolwiek by to oznaczało, warto się dogadać..choćby dla malucha, ktory ma przyjść na świat. I wiem, że nie zabrakło mu tutaj niczego...pozdrawiam i życzę więcej pozytywnego myślenia, bo to podstawa i połowa sukcesu w każdej sytuacji...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok