Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

DŁUGI ,ALIMENTY - Norwegia

1 Post
Aness Menilo
(aness)
Wiking
Witam.
Bardzo proszę o pomoc,mój mąż uciekł do Norwegi ,zostawił mnie z ponad 400tys długami ,obecnie mieszkam u znajomych ,bo bank zabrał mi wszystko co mam został tylko dług ,który pozostawił mi mąż ,bank nie chciał podpisać ze mną nowej umowy bym mogła płacić nadal raty kredytu ,był potrzebny podpis męża,kredyt był na nas dwoje .Sąd przyznał mi alimenty ,mam już wyrok egzekucji .Jak ściągnąć i zmusić go do spłacenia części długów i alimentów.Jak jest procura. Proszę ,czy jest ktoś kto może mi pomóc??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wifi
(Wifi)
Wiking
Witam,tutaj masz link może coś z tego pomoże www.no-tax.no/jak-uzyskac-alimenty-jesli...-pracuje-w-norwegii/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
aness napisał:
Witam.
Bardzo proszę o pomoc,mój mąż uciekł do Norwegi ,zostawił mnie z ponad 400tys długami ,obecnie mieszkam u znajomych ,bo bank zabrał mi wszystko co mam został tylko dług ,który pozostawił mi mąż ,bank nie chciał podpisać ze mną nowej umowy bym mogła płacić nadal raty kredytu ,był potrzebny podpis męża,kredyt był na nas dwoje .Sąd przyznał mi alimenty ,mam już wyrok egzekucji .Jak ściągnąć i zmusić go do spłacenia części długów i alimentów.Jak jest procura. Proszę ,czy jest ktoś kto może mi pomóc??


Najlepiej też skontaktuj się z prawnikiem, tutaj znajdziesz polskojęzyczne kontakty do kancelarii w Norwegii: www.mojanorwegia.pl/ogloszenia/uslugi/bi...aj,prawna/page1.html
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok