Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Depresja - Norwegia

2 Posty
Jaro123
(Jaro123)
Wiking
Witam!

Mam ogólnie dosyć można powiedzieć wstydliwą sytuację, z tego powodu chciałbym się poradzić anonimowo obcych mi osób, jak sobie z tą sprawą dać radę.
Wydaje mi się że moja dziewczyna ma bardzo niepokojące mnie objawy natury psychicznej. Według mojego rozeznania, mogą to być objawy depresji.
Choroba bardzo marginalizowana, a jednak straszliwie niebezpieczna, bez fachowej pomocy mogąca skończyć się nawet śmiercią. Ogólnie skarży się na brak wymarzonej pracy, na to że dziecko w wieku 7 lat ma kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem i przez to nie poradzi sobie w życiu i będzie miała przyszłość mając beznadziejną pracę jak jej matka. To w skrócie niektóre rzeczy, których wysłuchuję. Krótko mówiąc wyolbrzymia problemy, a wiem że rozmowa z taką osobą na zasadzie "wszystko będzie dobrze" nigdy nie rozwiązuje tak poważnego problemu.
Wydaje mi się że potrzebuję pomocy specjalisty. Czy ktoś z was internauci znalazł się w podobnej sytuacji i znalazł kogoś, kto wyciągnął go z opresji? Bardzo bym chciał mojej ukochanej pomóc i potrzebuję namiary na jakiś dobrych lekarzy w okolicach Akershus. Ewentualnie o poradę co mam zrobić, czy może udać się do pobliskiej przychodni, do lekarza pierwszego kontaktu? Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
110 Postów
janek-konopka
(janek-konopka)
Początkujący
Ona chce wracac do Pl i nic jej nie stanie na przeszkodzie!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Jaro123
(Jaro123)
Wiking
Ona nie jest Polką. Nie ma też możliwości wrócić do swojego kraju ze względu na dziecko, które ma ze swoim byłym, który tam nigdy nie pojedzie. To nie to.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
110 Postów
janek-konopka
(janek-konopka)
Początkujący
W takim razie współczuje.......
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
158 Postów

(sloka)
Stały Bywalec
Jaro123 napisał:
Ona nie jest Polką.
Nie ma też możliwości wrócić do swojego kraju ze względu na dziecko, które ma ze swoim byłym, który tam nigdy nie pojedzie. To nie to.

Jeszcze trochę a to ty sam, będziesz potrzebował pomocy dobrego specjalisty od wybijania głupoty.
Nie moja sprawa, jednak moim zdaniem to źle ulokowałeś swoje uczucia, ponieważ życie codzienne jest bardzo wredne i potrafi nieźle stłamsić, nie jedną silną osobowość, jeżeli ta popuści trochę z takich czy też innych przyczyn, nie tylko uczuciowych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Olechno
(Olechno)
Wiking
Mialem to samo pare lat temu.Bylem u specjalisty-to tylko wyrzucanie pieniedzy.Pomoga Ci tylo wtedy jezeli sam sobie pomozesz.Po tym wszystkim zrozumialem,ze na depresje jest tylko jedna metoda-bliska osoba,duzo cieplai i milosci.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
145 Postów
Angelika Mojak
(Angela22)
Stały Bywalec
Chciałabym tutaj podjać temat depresji spowodowanej emigracją. Wiele osób odczuwa u siebie takie symptomy.
Nie radzą sobie ze zmianami w zyciu i to powoduje stres. Dodatkowo na miejscu w innym kraju mają problemy z poszukiwaniem pomocy:
www.twojpsycholog.online/zakres-pomocy/emigracja

Na tej stronie jest artykuł o tym jak sobie radzić z problemami psychicznymi spowodowanymi emigracją.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Angela22 napisał:
Chciałabym tutaj podjać temat depresji spowodowanej emigracją.
Chcialabys podjac temat jako chorujaca, specjalista czy ciekawska?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
napisał:
Angela22 napisał:
Chciałabym tutaj podjać temat depresji spowodowanej emigracją.
Chcialabys podjac temat jako chorujaca, specjalista czy ciekawska?


Jako Twór MN. Botowaty taki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok