Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
Ole_Nordmann napisał:
napisał:
high_octane napisał:
\\\\\\\'Przecież kobieta może mieć też swoją pracę, swoje pieniądze.
Chociażby zajmowanie się domem, rodzenie i wychowywanie dzieci to już praca,
wcale nie łatwa.\\\\\\\'
Tylko ze one nie zarabiaja tyle co mezczyzni. Nie podejmuja sie brudnych, niebezpiecznych i wymagajacych kwalifikacji prac. Jak cos zarobia, to tego nie zaoszczedza tylko wydaja na pierdoly. Jak bedziesz rodzic i wychowywac dzieci to nie bedziesz mogla zarabiac w tym czasie. Wtedy juz nie jestes niezalezna samowystarczajaca kobieta. Twoja kariera nie ma wtedy znaczenia, bo przez ten czas to facet musi zarabiac na rodzine.



Czy ty zdajesz sobie sprawę co tu wypisujesz...?? Schodzi to forum na psy :/


Malvina...a co tutaj jest zlego napisanego?..przeciez od dawien dawna kobiety mniej od facetow zarabialy, facet utrzymuje rodzine a kobieta zajmuje sie domem oraz dziecmi. Jak te role zostana odworcone to poznij dzieci maja jakies ujmy na umysle bo matka zamiast nianczyc dzieciaki bawila sie w kierownika sklepu a facet nie wiedzial jak zajac sie dziecmi w domu i dzieci po latach w kryminale skonczyly

Dzieci nie sa matki tylko obojga rodzicow.
W kryminale koncza dzieci ktore nie maja rodzicow bo rodzice robia kariery a ich zwiazek istnieje tylko formalnie. Jezeli mieszacie zwiazek/pieniadze pieniadze/zwiazek to ja wam wspolczuje. Autorka tego watku dobrze mowi. Tylko prawdziwa rodzina ma sens na tym lez padole. Wspolne zrozumienie i wspieranie sie. Jezeli dla kogos wazniejsze sa pieniadze to znaczy ze jest pusty i glupi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów

()
Wiking
Wszystkie opisy kobiet jakie tu padły równie dobrze można zastosować do kogokolwiek.
Mężczyzna też może wydawać pieniądze na pierdoły.
Ta reguła odnosi się do każdego.

Wkurzyło mnie to po prostu, gdy mówiono tu " ciężko zarobione pieniądze ".
To, że trafiłeś na jakąś pustą dziewczynę nie znaczy, że taka jest już zasada.
I z tym kontraktem, to kobieta poświęca swoje przyszłe życie wychowaniu dzieci, gotowaniu czy zajmowaniu się domem. Często faktycznie ciężko pogodzić to z pracą, dlatego taka kobieta nie może zrobić kariery, ponieważ postanowiła oddać swoje życie mężczyźnie.
Nie dostając nic w zamian, co?

Nie mam nic do mężczyzn, dla mnie wielu, których znam ( chociażby mój Tata ) czy tych,
których jeszcze nie znam, zasługują na szacunek. Potraficie rozmawiać o wielu ważnych sprawach z dużym zaangażowaniem. Jak najbardziej podziwiam to, ale mój
obraz mężczyzny zostaje niszczony przez takie właśnie wiadomości...

emil25 i Chuck Norris , dziękuję. Myślałam, że wszyscy tu faceci będą przeciwko mnie xd
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów

()
Wiking
Ole_Nordmann napisał:
napisał:
Wszystkie opisy kobiet jakie tu padły równie dobrze można zastosować do kogokolwiek.
Mężczyzna też może wydawać pieniądze na pierdoły.
Ta reguła odnosi się do każdego.

Wkurzyło mnie to po prostu, gdy mówiono tu \\\" ciężko zarobione pieniądze \\\".
To, że trafiłeś na jakąś pustą dziewczynę nie znaczy, że taka jest już zasada.
I z tym kontraktem, to kobieta poświęca swoje przyszłe życie wychowaniu dzieci, gotowaniu czy zajmowaniu się domem. Często faktycznie ciężko pogodzić to z pracą, dlatego taka kobieta nie może zrobić kariery, ponieważ postanowiła oddać swoje życie mężczyźnie.
Nie dostając nic w zamian, co?

Nie mam nic do mężczyzn, dla mnie wielu, których znam ( chociażby mój Tata ) czy tych,
których jeszcze nie znam, zasługują na szacunek. Potraficie rozmawiać o wielu ważnych sprawach z dużym zaangażowaniem. Jak najbardziej podziwiam to, ale mój
obraz mężczyzny zostaje niszczony przez takie właśnie wiadomości...

emil25 i Chuck Norris , dziękuję. Myślałam, że wszyscy tu faceci będą przeciwko mnie xd


No tak tylko co 17 latka moze wiedziec o zyciu...no przepraszam 18 latka w czerwcu


Nie uważam, że jestem doświadczona...
Cały czas się uczę, więc tym bardziej powinieneś uważać co piszesz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
Ole_Nordmann napisał:
napisał:
Wszystkie opisy kobiet jakie tu padły równie dobrze można zastosować do kogokolwiek.
Mężczyzna też może wydawać pieniądze na pierdoły.
Ta reguła odnosi się do każdego.

Wkurzyło mnie to po prostu, gdy mówiono tu \\\" ciężko zarobione pieniądze \\\".
To, że trafiłeś na jakąś pustą dziewczynę nie znaczy, że taka jest już zasada.
I z tym kontraktem, to kobieta poświęca swoje przyszłe życie wychowaniu dzieci, gotowaniu czy zajmowaniu się domem. Często faktycznie ciężko pogodzić to z pracą, dlatego taka kobieta nie może zrobić kariery, ponieważ postanowiła oddać swoje życie mężczyźnie.
Nie dostając nic w zamian, co?

Nie mam nic do mężczyzn, dla mnie wielu, których znam ( chociażby mój Tata ) czy tych,
których jeszcze nie znam, zasługują na szacunek. Potraficie rozmawiać o wielu ważnych sprawach z dużym zaangażowaniem. Jak najbardziej podziwiam to, ale mój
obraz mężczyzny zostaje niszczony przez takie właśnie wiadomości...

emil25 i Chuck Norris , dziękuję. Myślałam, że wszyscy tu faceci będą przeciwko mnie xd


No tak tylko co 17 latka moze wiedziec o zyciu...no przepraszam 18 latka w czerwcu

Jak na 17 latke pelen szacun. Zna prawdziwe wartosci i niech tego sie trzyma. My Ole no coz... od jutra kolejny etap w wyscigu szczurow
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
Ole_Nordmann napisał:
chuck jak ona zna prawdziwe wartosci to ja jestem ksiadz. Jeszcze wsciu bziu w glowie
Jezeli wartosciami jest pieniadz to Szczesc Boze Ole
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów

(Numaika)
Wiking
Chuck Norris napisał:
Ole_Nordmann napisał:
chuck jak ona zna prawdziwe wartosci to ja jestem ksiadz. Jeszcze wsciu bziu w glowie
Jezeli wartosciami jest pieniadz to Szczesc Boze Ole


hahahahahahahah
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów

(Numaika)
Wiking
high_octane napisał:
A tam nic nie ma w glowie. Manipulowac to ona juz potrafi jak kazda kobieta. Wciskanie bzdetow o milosci, uczuciach i kto wie czym jeszcze.

Nie wiem co w tym kontrowersyjnego, ze chce miec zwiazek z kobieta, dzieci ale nie chce sie zenic. Wiekszosc kobiet ma podejscie przemecze sie te pare miesiecy przed slubem a potem juz nic nie bede musiala robic. Zdradzac tez mozna, bo nawet jesli sie wyda to nic sie nie straci. Ile takich mezetek znudzonych zyciem spotkalem.


Ile ty spotkałeś znudzonych mężatek, ile to ty spotkałeś kobiet, które byłe perfidne,
interesowne...
Skoro nie mam doświadczenia, to jakie miałabym mieć doświadczenie w manipulowaniu... Rób sobie co chcesz. Nie obchodzi mnie to, ale
gdy już piszesz pod moim tematem, odnosząc się do wszystkich kobiet, na bazie twoich smutnych doświadczeń i twoich subiektywnych odczuć, to już nie jest w porządku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
emil25
(emil25)
Wiking
Wiekszej glupoty nie slyszalem, ciekawe po co jeden z drugim przyjaliscie do Norwegii? Podziwiac widoki? Turystycznie? Wiekszosc z was albo popuje social za moje podatki albo pracuje jako robotnicy. Jak kasa to nie wartosc to po co siedzicie w Norwegii? Kasa rzadzila bedzie rzadzic , wezmie sie do roboty przyjaciele a nie pierdoly na forum wypisujecie. Tymczasem bo normalni ludzie pracuja jutro. No kazdy jest panem swojego zycia ale wyczuwam ze kogos niezle panna skrzywdzila i teraz po nich jedzie .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Zaklamani ludzie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
high_octane napisał:
Zaklamani ludzie
Wedlig Ciebie na czym ma polegac taki zwiazek? Nie watpie ze znajdzie sie chetna Pani ale jaki to ma sens? Ma Ci prac sprzatac gotowac i jeszcze sama sie utrzymac a Ty co dasz w zamian? I jak dlugo trwa taki zwiazek? Do momentu kiedy przestanie Cie pociagac fizycznie?
Faktycznie musiales zle trafic w zyciu. Pozostaje tylko wspolczuc.
Wracajac do tematu rob to co kochasz. I inwestuj w jezyk.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok